Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında taner aydın tarafından paylaşıldı.

1. taner aydın

taner aydın Yeni Üye

Seviye:
    Aranıza Antalya'dan katılıyorum. Bisikletimi alalı henüz 1 ay oldu. Yalnız olmam dışında herşey mükemmel :) Çevremde pek fazla bisiklet kullanan insan yok maalesef. 1-2 kişi var onlarla da ancak: meşe ormanı, karaalioğlu parkı...vs. yakın mesafelere gidebiliyoruz. Bi kaç kere Kemer, Serik gibi ilçelere tek başına gidip gelmişliğim oldu fakat yalnız olunca pek zevkli olmuyor.
    Antalya'da günübirlik bisiklet turları düzenleyen, benim de katılabileceğim gruplar var mı? Aradım fakat bulamadım. Gerçi fazla da araştırdığım söylenemez ama...
    Ya da benimle aynı dertten müzdarip arkadaşlar varsa onlarla tanışmak isterim. Ufak çaplı organizasyonlar yaparız .Sonuçta burda bunca insanın tek ortak yönü bisiklet sevdalısı olması. Bisikletçi adamın da kötü olabileceğini sanmıyorum :)

Akıncı Göktuğ Eren bunu beğendi.
  2. Akıncı Göktuğ Eren

Akıncı Göktuğ Eren Aktif Üye

Seviye:
    Aramıza hoşgeldiniz. Günübirlik gezi yapan gruplar var ki genelde haftasonu oluyor. Onun dışında karaoğlan mevkiindeler zaten

taner aydın bunu beğendi.
  3. BiHeMTa

BiHeMTa Yeni Üye

Seviye:
    aramıza hoşgeldiniz... bir takım oluşturup sürüşler yapabiliriz. antalya tam bisiklet sporu için yaratılmış..

ZekiAlper bunu beğendi.
  4. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Haklısın kardeşim!. Antalya'nın değerini askerden geldiğimde daha çok anladım.. Elimizdekilerin değerini kaybetmeden bilmek gerekiyor arkadaşlar! Burası cennet değilse nedir peki :)? Biri bana izah edebilir mi?:cool:
    Haydi bisikletlerinizi kapın ve dışarı çıkın hemen!! Çünkü özgürlük dışarıda!! :in: :Skull-175 :cool: