Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında alquimista tarafından paylaşıldı.

1. alquimista

alquimista Yeni Üye

Seviye:
    aslında foruma çok önceden üye olmuştum bugune merhaba demek kısmet oldu. 2-3 senedir caddebostan sahil yolunda bir kaç arkadaşımla beraber pedallıyoruz. en uzak mesafemiz tuzla sahili oldu.
    bu sene bisikletimi değiştirip corratec x vert s lite e geçtim. merak ettiğim sahil yolundan başlayarak daha farklı turlar yapan dağ bisikletli arkadaşlar var mı? varsa turlar hakkında bilgi verebilirseniz bizde katılmaya çalışacağız. :)
    forumda böyle bir başlık varsa bulamadım..
    ayrıca biz de genelde haftasonları bostancı iskelesi önünde buluşup pedallıyoruz katılmak isteyenleri de bekleriz :)

Korcan F., Kudret Kurtcebe ve Cycleone bunu beğendi.
  2. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    hoşgeldiniz foruma sahil yolunda başlayıp kendini dağlara vuran çok arkadaş var bende vurucam kendimi dağlara yakında :) haftaya çınarcığa gitmeyi düşünüyoruz arkadaşla bende motion var onda eski çocukluk bisikletlerimizden ama güvenimiz var :)

3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bağımsız tüm pedalşörlerin tüm organizasyonlarını kutlarım
    esen kalın

4. alquimista

alquimista Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim Kudret bey :)
    çınarcık için rota nasıl oluyor? veya nasıl bir program düşünüyorsunuz?

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

şu an programım yok
    yalnız size bilgi vereyim
    kadıköyden turyol motorları ile geçiliyor dönüş saatleri yaz uygulaması olduğu için değişmis olabilir tam bilet 12 ytl idi zam oldumu bilmiyorum motorlarda bisiklete para alınmıyor motorun ön tarafında bisiklet kitlemek için yerler mevcut ama fazla değil

http://turyol.com/Tarifeler.aspx?STUR=2

konu ile ilgili link

alquimista bunu beğendi.
  6. samet_özdemir

Seviye:
    çınarcık rotasını ben pendikten yalovaya geçerek ordanda çınarcığa kadar pedallıyarak yapıcam yalovadan sonra 17 km çınarcık ordanda teşvikiye üzerinden dağ yollarına doğru gidicez teşvikiyeden armutlu yoluna doğru çok güzel bi yol ağaçlık ve ormanlık arasından.

alquimista bunu beğendi.
  7. alquimista

alquimista Yeni Üye

Seviye:
    rota güzel duruyor böyle yazınca da :) peki tahminen kaç saat veya toplamda kaç km sürüyor?

8. samet_özdemir

Seviye:
    yalova çınarcık 17 km çınarcıktan sonra armutlu 30 küsür diye biliyorum gidebildiğimiz kadar gidicez büyük ihtimal armutluya gideriz çünkü çınarcıkta kalcaz cumartesi devam etmicez mangal ve çınarcığın tadını çıkartmak lazım :)

alquimista bunu beğendi.
  9. Korcan F.

Korcan F. Aktif Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:

Merhaba
    Bende size katılmak isterim. Bostancı - Fenerbahçe Ordu Evi arası pedallıyorum. Kimi zaman sıkıcı oluyor yalnız olduğum için...

10. Birol AKTÜRK

Birol AKTÜRK Üye

Seviye:
    Ben tarihini kaçırdım.
    bu tur hangi tarihte yapılacak.
    bu arada Jımmy hafta sonları forumda sağolsunlar bi çok tecrübeli arkadaşın keyifli turları oluyor katılmaya çalışıyorum. sana da tavsiye ederim.
    Hafta içi (Pazartesi - Çarşamba - Perşembe) günleri de Caddebostan - Maltepe arası form tutuyorum. genelde akşamları 19:30 gibi başlıyorum. istersen bana katılabilrisin.
    birolakturk@hotmail.com MSN e ekle

11. alquimista

alquimista Yeni Üye

Seviye:
    tabi ki ne zaman isterseniz bekleriz :) biz genelde pazar günleri sabah 10.30 gibi bostancı iskelesi önünde buluşuyoruz. yalnız bu hafta sonu için tam saat kararlaştırmadık. geçen pazar tuzla sahiline kadar bir tur yapmıştık. bu pazar burgaz adaya gitme ihtimalimiz var. ben kesinleşince burdan tekrar haber veririm.

12. alquimista

alquimista Yeni Üye

Seviye:
    anladım :) evet keyifli görünüyor ama biz şimdilik günü birlik gidip dönebileceğimiz mesafeleri istiyoruz. gece konaklamalı prog. lar uymuyor ama aklımızda olsun bir gün katılmaya çalışırız

13. samet_özdemir

Seviye:
    bizimkiside kamp olmicak zaten kamp yapacak malzemelerimizde yok hemde bu havada çadır soğuk olur bizim ev var orda kalıcaz 3 kişiyiz daha sonra arkadaşlarla yine tur düzenlicez yalovaya sudüşen şelalesine orda konaklama yapmicaz günü birlik gidip gelicez çokda güzel bi yer oraya gelebilirsiniz. ;)

14. Korcan F.

Korcan F. Aktif Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    @alquimista
    Çok güzel olur. Bende bu pazar Büyükada'ya gitmeyi planlıyordum. Burgazada'ya da gidebiliriz. Hem Burgazada küçük olduğu için turumuz erken biter ve diğer adalara da geçebiliriz. Her saat ve organizasyon uygundur benim için.

@Birol AKTÜRK
    Yarın akşam çıkacaksanız katılabilirim size. Buluşma yerini (Caddebostan Migros? - Şaşkınbakkal ışıklar?) ve saati kararlaştıralım. 19:30 iyi ama biraz daha erken olursa daha iyi olur.