Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında dilek karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. dilek karadeniz

dilek karadeniz Yeni Üye

Seviye:
    yeni katıldım aranıza fakat nasıl iletişim kuracağımı bilebilemiyorum .bildiğim tekşeyyarın anadolu yakasında bisiklet yolu varmış orayı keşfetmek .beşiktaştan kadıköye gitmem söylendi ama billgisi olan varsa
    yeni bir konu değil ama benim için çok yeni ilk defa karşıya geçicem denizin üstünden bisikletimle geçmeyi isterdim ama

sonEr´´ ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    beşiktaştan kadıköy vapuruna binin kadıköyden moda istikametinden fenerbahçeye doğru pedallayarak fenerbahçe ordu evinden başlayan bisiklet yolu ta tuzlaya kadar devam etmektedir

esen kalın

3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Avrupa yakasında iseniz , bakırkoy sahılde bısıklet yolu var..Ancak bısıklet yolunun kenarında mangal vs yakıyorlar.Yayalar arasıra işgal ediyor vs.vs. iyi forumlar :)

4. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

5. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

6. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba dilek hanım.pazar havaya bağlı olarak belgrada gidicez.fakat biz fikrimizi değiştirip mevcut mangal olayına katılmıycaz.gezi ve ekibi genişletmek adına tanışma faslı gibi olacak.ister msn'mizi ekleyin isterseniz cebimizi kaydedip numaranızı yollayın özelden.tur için bilgi geçelim ara ara. envci@hotmail.com 0533 491 70 59 enver avcı