Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında amatör tarafından paylaşıldı.

1. amatör

amatör Yeni Üye

Aranıza katıldıgım için çok sevinçliyim ve bu konuda çok gencim:) bu oluşumu uzun zamandır takip ediyorum.Bisiklet,dag,croos,duwnhill vs gibi birçok oluşum.Küçüklüklügümden beri bu konulara ilgi duyuyorum daha çok ama çok yeniyim sizden yardımlarınızı bekliyorum.Bu işte o kadar yeniyimki daha bisikletin modeline bile karar veremedim neler gerekli onları bile detaylı bilmiyorum,tek bildigim bisikleti çok sevdigim:) sizin gibi bilgili insanların yanın da oldugum için kendimi çok şanslı hissediyorum eminimki sizde bana yardımcı olacaksınız.Ama lütfen bu zavallıya yardım edin bir el uzatın please:) ilgilendiginiz için şimdiden teşekkür ederim

gültekin bunu beğendi.
  2. pasha

pasha Yeni Üye

Seviye:
    :D HoŞgeldİn Öncelİkle Kask Almakla BaŞlayabİlİrsİn:D
    KASK ŞART:D

3. SerKaN2081

SerKaN2081 Aktif Üye

Seviye:
    hoşgelin foruma
    daha senin gibi üye bir sürü arkadaşlar var onlarda senin gibi düşnüüyorlardır en azından birazda ben öle
    konulara bakarak araştırarak öğrenebilrsin gercekten %100 faydası olucak kendini araştırarak sorara okuyarak öğrenebilrsin..
    iyi forumlar iyi sürüşler:)

4. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Öncelikle ne kullanırsan kullan Kask ve eldiven almalısın :)
    Bende pianchi RCX ile başladım bu serüvene.. baktım ki yaş da ilerliyor, teknoloji de baya ilerlemiş:D bıraktım 11yıllık Emektar Downhill imi:).. aldım mı alüminyum Voltage ımı:)
    valla şimdi keyfime diyecek yok :)
    Daha iyileri inşallah size nasip olur.. Öncelikle boyunu ve kullanım amacını belirtirsen bisiklet seçimi konusunda yardımcı olabiliriz:)?

5. gültekin

gültekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Gültekin Gültepe
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    evet bisikleti ne amaçla kullanacaksın. Downhill mi freeride mı crosscountry mi önce bunu belirtmelisin sonra ne kadar bütçeye sahip olduğunu yazmalısın. Bu bilgileri verdikten sonra eminim senin kafanı karıştıracak kadar bir çok cevap alacaksın :D. Şimdiden sana allah sabır versin :D

6. amatör

amatör Yeni Üye

Boyum 1,60,bmx tarzı yapmak isterdim ama kilom ve alışılması zor oldugu için dolayısıyla o iş yattı.MTB düşünüyorum önerilerinizi beklemekteyim ayrıca amatör oldugum için çok fazla masrafta yapmak istemiyorum

7. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle aramıza hoşgeldiniz..

MTB için bütçeniz ne acaba ?

ZekiAlper bunu beğendi.
  8. amatör

amatör Yeni Üye

tahmini 400 ytl sonuçta ögrenciyim:)

9. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Son zamanların en çok tercih edilen bisikleti Sedona Borlaya bakın derim...Hemen hemen bütçenizle aynı fiyatta. ;)

10. amatör

amatör Yeni Üye

ben bu sosyal aktiviteyi çok sevmemin dışında daha çok üniversite için küçük bi spor aktivitem olsun diye'de istiyorum .Dogal olarak sadece ben bisikleti alıp daga çıkıp sürmekle yetinmeyecegim bunun yanı sıra bu tür lisans vs takım grup herneyse başlamakta istiyorum ve bunlar hangi günler icra edilir yani benim kurslarımda var hafta sonları bunlarla çakışacakmı nerelerde yapılır bilmek isterim.Sonra bisikleti alıp sap gibi ortada kalmak istemiyorum:) lütfen bildikleriniz benle paylaşırsanız sevinirim sevgili büyüklerim ve arkadaşlarım