merhaba :)

Panther38

Üye
Tepki
1
Merhaba, arkadaşlar bende uzun zamandır kullanmadığım bisiklete yeni bir bisiklet ile başlamak istiyorum. Genelde şehir içi kullanacağım iş ev vs.. bianchi speed 1000 bisikleti ilgimi çekti 550tl fiyatı sizce arızası falan çıkarmı ? varsa tavsiye edebileceğiniz speed 1000 yerine bisiklet modeli :) ilginize teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: İsa Yavaş
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisiklet tavsiyesi sordun ya hazır ol şimdi 4-5 binlik bisiklet önerileri gelecektir :) inşallah aradığın bisikleti bulursun hayatına güzel anılar katarsın.

Strelok

Aktif Üye
Tepki
258
İsim
Tuncay
Bisiklet
Bianchi
@Panther38 Acemiliği atma amaçlı 4 ay kadar kullandım. Herhangi bir problem yaşamadım, başlangıç için ideal.

rmznlcck

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Salcano
Salcano city sport 60 kullanıyorum gayet memnunum. City Fun 60 de gayet güzel başlangıç için ideal bir bisiklet ama ön amortisörsüz modeli olan City Fun 70 daha mantıklı bence. Bianchi modeli hakkında fikrim yok:)

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Panther38
V fren tercih ediyorsaniz 550 - 600 TL civarindan baslayan bisikletler bir sure sizi idare edecektir.
Mumkunse cift amortisorlu 'market bisikleti' tabir edilen modellere bulasmayiniz.
Araziye girecekseniz, toprak yol, konforlu olsun gibi talepleriniz varsa amortisorlu olabilir ama sehirici olacaksa klasik dus masa bir bisiklet tercih etmeniz avantajli olur. Boylece agirligi dusurmus olursunuz ve 1000 TL alti fiyat araliginda bisikletlerde bulunan daha cok goruntu amacli, alt seviye, verimi dusuk amortisorle ugrasmaniz gerekmez.
Diskli modeller 900 TL civarindan basliyor. Hevesliyseniz bastan diskli alin ve ileride 'donusum yapsam mı' maliyet ve iscilik gucluklerine girmeyin.
Su an icin 1000 - 1200 TL ye kadar olanlara giris seviyesi bisiklet deselerde hayli hayli is gorur bisikletlerdir.
Su an icin 1200 - 2000 TL ye kadar olan bisikletlere orta seviye deniyor ki kadro kalite ve donanımlari biraz daha iyi. Mumkunse bunlara yonelmek uzun vadede sizi daha mutlu ve tatmin edici olabilir.

Ama en guzel bisiklet sizin olan ve baktiginizda hosunuza gidip etkilendiginiz, severek bindiginiz bisiklettir ;)

• Beğen
Tepkiler: hakan64

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
550 tl bisiklet arıza çıkarır. Her bisiklet çıkarır. Ama fiyat ne kadar yükselirse bisiklet o kadar iyidir. Olay bu. F/p olarak bakmıyorum artık olaya. Kimse malını ucuza satmaz çünkü. Ne kadar para verirsen o kadarlık karşılığını görürsün.

fatihy

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
Fatih Yağız
Bisiklet
Carraro
@Panther38 ben şuanda hoprider 500 kullanıyorum 8*3 Acera Sistem vites var üzerinde V fren Alüminyum kadro 28 Jant baba gibi bisiklet bulabilirsen tavsiye ederim kesinlikle üzülmezsin bence :)

PelinBsk

Üye
Tepki
0
İsim
Pelin
bisikleti aldıkta sonra reniyi bisiklet kendi bbisikletin ooluyorçok ddüşünmebbeğendiysen al gitsin