Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba,

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında jeolog tarafından paylaşıldı.

1. jeolog

jeolog Yeni Üye

Merhaba ARkadaşlar,
    Ben forumunuzla yeni tanıştım ve gerçekten biraz gezince heveslendim size, bende fotoğrafçılıkla uğraşıyorum, bisikletle birlikte gezdiğim yerleri fotoğraflama fikri çok eğlenceli olacakmış gibi geliyor.
    Trabzondayım, trabzonda nerden bisiklet alabilirim bilmiyorum, ama eğer karşıma çıkar da imkanlarım da el verirse şimdilik, bir sedona borla almayı düşünüyorum. İkinci el de alabilirim.
    Aynı zamanda kısa tatillerde Erzincandayım, her yaz istanbuldayım:) gibi şeyler..
    Neyse hadi kalın sağlıcakla,

Tekrar selamlar, güzel ramazanlar..

2. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Aramıza hoşgeldiniz,iyi forumlar diliyorum..

jeolog bunu beğendi.
  3. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Yakın bir yerden olmanız çok sevindirdi. Erzincan'a geldiğinizde mutlaka bana ulaşın. Hatta bisiklet seçiminizde bile yardımcı olurum. Birlikte pedallamaktan zevk duyarım.
    Bana Özel Mesaj aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Sevgiler...

4. Lavinya__

Lavinya__ Yeni Üye

Seviye:
    Abimizin bi tanesi yeni heveslenerek aldığı Bisikletini Gecirdiği menisküs ameliyatın ardıgından doktorunun verdiği bir daha bisiklet kullanamayacaksın uyarısı nedeniyle satmak niyetinde. Trabzon'a su an biraz uzakta ama cep telefonu numarası asagıda. Daha 100 km yapmamıstır.

5. jeolog

jeolog Yeni Üye

Hoşbulduk, ben trabzonda okuyorum; Erzincan da ailem, akrabalarım, arkadaşlarım, herşeyim.:) inşallah geldiğimde görüşürüz, tanışmaktan memnun olurum...

Teşekkür ederim, büyük şanssızlık olmuş fakan, diyatı ne kadardır bilmiyorum ama, şu anda peşin para olarak çok bişey çıkmaz sanırım. :( bu arada cep tel. numarasıda yazmıyor aşağıda.. Birde fiyatı ne kadardır ki?
    Teşekkürler tekrar..

6. Lavinya__

Lavinya__ Yeni Üye

Seviye:
    vazgeçmiş abicim satmaktan.Ama o istediğin modeli her yerde bulabilirsin. özeline nerden aldığını yazarım..