Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında asidodo tarafından paylaşıldı.

1. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Daha önceden şöyle bir konu açmıştım ve güzel cevapların haricinde zaman zaman kısa tartışmalar olmuştu. Eğer 3 sene önce bu konuya cevap yazan olduysa ters cevap verdiklerim olduysa hem teşekkür ederim hemde özür dilerim. 3 sene önce 17 yaşında olan ben şimdi 21'e girmek üzere ve Kütahya da askerlik yapmaktayım. 3 sene içerisinde Delta bisikletten zorunlu çıkışımdan sonra Sabiha Gökçen havalimanında çalıştım sonrasında ise Fethiye Ölüdeniz de genelde otel müşterilerine hizmet veren model çekimleri yapan bir fotoğrafçının yanında çalıştım. 3 sene aşırı kilolu olan ben şimdi yine kiloluyum fakat askerliğin verdiği zorluklarla beraber askerliğe gelmeden önce 115 kiloyken şimdi 100 kilonun altına 6 ayda düşmüşüm. Kilo vermenin sevinci ve zamanın verdiği bir olgunlukla yazmış olduğum konuyu tekrardan aktif hale getirmek için 6 ay sonrasının planlarını şimdiden yapmaya başladım. 3 yıl önceki gibi olmasından korkmuyor değilim açıkcası :)) İnsanlardan her zaman korkmak gerekir fakat 3 sene öncesine göre artık kolay kolay korkmayan bir hale geldiğimi fark ettim. Askerliğin vermiş olduğu karakteristik bir özellik mi bilemiyorum. Kolay kolay korkmadığımı söyledim bunun vermiş olduğu bir özgüven ile tekrar yola çıkmayı planlıyorum. Planımın arasında Fethiye de öğrenmiş olduğum fotoğrafçılık ile gezdiğim yerlerde çektiğim fotoğrafları, çektiğim insanların fotoğraflarını satarak, eğer olursa gezeceğim yerlerde fotoğrafçılarda ya da farklı mekanlarda çalışarak para kazanmayı, bu parayla geziyi tamamlamayı planlıyorum.

Başlarken dediğim gibi bu konuyu eski konuya mesaj yazanlar okuyacak olursa tekrardan o zamanlar için özür dilerim ve teşekkür ederim.
    Görüşmek dileğiyle...

2. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Yok mu bir merhaba?