Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba!

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında Süleyman Çakır tarafından paylaşıldı.

1. Süleyman Çakır

Süleyman Çakır Forum Bağımlısı

Aslen Sivas, Yaşam Antalya, iş gereği Tekirdağ'da
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Çorlu'da bisiklet kullanan arkadaşlar varsa, bir araya gelip bir platform oluşturalım ve Çorlu Belediyesinden bisiklet yolu talep edelim. Zira Çorlu Mühendislik Fakültesi olan işyerime bisikletle gidip geliyorum, ne zaman çarpılcam diye bekliyorum. Araçların bisikletlilere hiç saygısı yok. Eğer bisiklet yolumuz olursa daha güvenli ve sağlıklı şekilde bisiklete binebiliriz. Belki bu sayede bisiklet sporunu da burada yaygınlaştırmış oluruz. Gerçi havalar soğudu bu sene geçti belki ama yaza kadar böyle bir girişimde bulunmak lazım, iyi akşamlar...

Dethagorf bunu beğendi.
  2. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Sizede merhaba azizim bisiklet yolu bizde var var ama!!!üstünde biz olamıyoruz piknik yapanlar,sarmaş dolaş gezen sazanlar,bisiklete binip aynı zamanda köpek ve diğer bilumum varlıkları gezdiren zatı şahaneler.özellikle atılan camlar,teller, ve bilimum gereksiz malzemeler.ben şahsen trafikde çok daha rahat ve güvendeyim..heee birde bisiklet yolu istiyorsanız 90-100 tl ödemesi var bide işin çünkü polis veya diğer görevli arkadaşların gözünde sen zaten değersiz bir şeysin.

Süleyman Çakır bunu beğendi.
  3. Süleyman Çakır

Süleyman Çakır Forum Bağımlısı

Aslen Sivas, Yaşam Antalya, iş gereği Tekirdağ'da
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    izne gittiğimde bu yaz antalya'da gördüm. bisiklet yolu vs. olarak 1 araç genişliğinde bölme yapmışlar. İnsanlar bebek arabalarıyla falan oradan gidiyorlar. gerçi dediğiniz gibi bazı dengesizler araba parkedebiliyor ama yanından yöresinden bir şekilde geçebiliyorsunuz. Yine de hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum.

4. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Sİz haftasonu bir gelin sizle beraber şöyle fenerbahçe ordu evi önünden bir gebze tuzla yapalım yazın tam sezonda dersiniz'ki kalsın ben yola ineyim sağdan gideyim abartmıyorum inanın böyle.adamın resmini çekiyoruz,plakasını alıyoruz,kameraya video olarak kaydediyoruz ama adamlar hem cahil hem pişkin olunca kalsın öyle bisiklet yolu'''hani derler ya bize her yer trabzon''''banada her yer bisiklet yolu olmasada hiç aramam yani.