Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba yere sağlam basan Pedallar !!

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Tolga Çavuşlar tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Çavuşlar

Tolga Çavuşlar Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Bisiklet Forum ailesi.
    İstanbul'dan katılıyorum. 19 yaşındayım. Avrupa yakasında oturuyorum. Kısmet olur da üniversiteye girebilirsem Besyo (Beden eğitimi spor yüksek okulu) istiyorum. Spor benim için bir yaşam tarzı. Sürekli aktif ve sporun her dalında bilgi sahibi olmak ve yapmak istiyorum. Bu Aile (BisikletForum) ile çok değişik bir şekilde tanıştım.
    Bu sabah 04:00 de uyandım ve uyuyamadım. Sonra içimde hep o eksik olan yarım kalmış Bisiklet sevdası geldi. Uzun zamandan beri kullanmıyordum. Bütün bir gün araştırdım ve Şehir ve Yol bisikletine karar verdim (Carraro Sportive 225). Bilmediğim yerleri görmeyi ve kaybolmayı seven birisiyim. '' Şu sokak nereye çıkıyor ? '' diye kendime sorup, hiçbir kimseyi dinlemeden o sokağa dalan bir insanım. Bu siteden çok şey öğrendim. İleride turlar düzenlemek istiyorum. Yeni dostlar kazanmak. Türkiye'mizin güzelliklerini birlikte görmek, birlikte ter dökmek, birlikte o havayı içimize çekmek istiyorum. Şimdiden hoş buldum Bisiklet Forum ailesi. iyi ki varsınız :)

Barış TURAN ve biozalp bunu beğendi.
  2. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    Bu konularda henüz bir çaylak olarak, ben de hoşgeldin diyorum sana..
    Bisikletimi (carraro force 500) alalı iki hafta kadar oluyor, 150 km yol yaptım..
    Ve öyle hoşuma gidiyor ki, düşünmeden gidiyorum artık her yere; uzak yakın demeden..
    Önceden olsa otobüsle bile gitmeye korktuğum, otobüse, arabaya rağmen uzak dediğim yerlere..

Dikkatli, güvenli, ve en önemlisi; herkese karşı duyarlı bir bisikletli olman dileğiyle..

3. Tolga Çavuşlar

Tolga Çavuşlar Yeni Üye

Seviye:
    Allah kazasız belasız ve dikkatli bir şekilde kullanmayı nasip etsin. Bisikletimi yani hayat arkadaşımı aldıktan sonra daha bir aktif olacağım ama şimdilik sabır ve bilgi topluyorum. Teşekkür ediyorum içten düşüncelerin için.