Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Yardım edermisiniz ?

Konu, 'BMX' kısmında Abdurrahman41 tarafından paylaşıldı.

1. Abdurrahman41

Abdurrahman41 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Arkadaslar merhaba bn bu foruma yeni geldim öncelikle merhaba herkese :) bizm bi arkadasda videosunu izlerken gordm bmxi sonra merak saldm fln :) ve arastirdm bi forumda okumusdum salcano evil b yi yani double s i met ettigini gordm baslangic icn faln sonra bakdm 365 tl sifiri gittm bi salcano bayiye gordm fena degildi gozume guzl geldi sonra dedimki napip edip aliym bn bu bikeyi yazin sonlarina dogru babama zorda olsa aldirdm sonra bikeye biner binmez agir oldugunu fark ettim :) ondan sonra şans buya bu forumu buldm bir bmxim oldugu icn sonra konulari okumaya basladm ve bnm bikemin kotu oldugu yazilarni gordm tesaduf bikeyi met eden sitede bikeye odun dior onuda gordm :) ama şans buya isde almadan once hic kotu yorm gormedm aldiktan sonra malının kotu oldugu yorumlari fln gordm :D bilmiorm artik suc bndemi yeteri kadar arastirmadm :D herneyse bisiklet bncede odun gibi ama alisnca yapiosn ilk gun tabikide önu zor kaldiriodm ama gun gecdikce alisio insan :D ve bn size sunu danismaya geldm bikeyi satamam zatn zor aldirdm bikeye binicez ama sole bise olabilir bikenn 2 yıl garanti biter ve bike bozulmaya baslar yada ne bilm garanti bitmesine gerek yok bise olur elimde kalir vs vs ozamn kendi harcliklarimla sole ii bise alirm yani ozamanada bakcaz hala bnde bmx kullanma istegi kalcakmi bakalm :D arkadaslar size durumumu anlattm kusura bakmayn biraz uzun oldu ama önerilerinizi vs bekliorm kendi göruslerinizi flnda yazabilirsiniz lutfen bana yardımcı olunn :)) simdiden tesekkurler iyi forumlar :D

2. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba. Öncelikle şu bikem kelimesini kullanmasan çok iyi olur. :) Bisikletin içinse zaten profesyonel bmx çi değilsin şuanlık idare edebilirsin. 1-2 sene kullanmaya bak tecrübe kazan ve hevesmi , hobimi olduğuna karar verirsin hem. Sonra iyi bir bmx bakman daha iyi olur.

3. Abdurrahman41

Abdurrahman41 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Ehhehe tamm kardesm telde oldugm icn en kisasini kullaniom :) oncelikle yorumun icn tesekkurler bnce dogru diosun zaten 1 2 sene alisma surecim olsn sonra bmx konusunda daha proflasmis olcam ona gore bi kaliteli bmx bakarz :) tesekkurler :D

4. ali akgün

ali akgün Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bence de insan önce heves mi değil mi onu belirlemeli :)

5. Abdurrahman41

Abdurrahman41 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Evet saolun tesekkurler :)