Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba ve anadolu yakasindan dag bisikletine gidebilecek birileri?

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Deniz E. tarafından paylaşıldı.

1. Deniz E.

Deniz E. Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Merhaba
    Hem foruma yeniyim hem de Istanbul'da bisiklete (uzun zamandan sonra yurtdisindan geri dondum). Dag bisikletim var ve aslen sehirde trafikte (hele Istanbul trafiginde) bisiklete binmekten hic hazzetmiyorum (herhalde zorunlu olarak yapacagim ama) ama su anda hem pek bir yer bilmedigimden hem de yukleyip gidebilecegim bir arabam olmadigindan bir yerlere gidemiyorum. Dag bisikletine merakli birileri ile tanisip bir yerlere gitmek isterim - hos onumuz kis/yagmur az gidilir herhalde ama. Ben simdiden yazayim dedim. Ayrica istanbuldan dag bisikleti icin gidecek yer konularinda da onerilerinizi duymak isterim...

Aylardir adam gibi binmedigim icin kondusyonum zayif, cok buyuk planlara girisemem henuz herhalde, zaten cok guclu degilim. Ama ormana falan giden olup da yanina birilerini almak isterse ilgilenirim. Ne kadar az asfalt o kadar iyi benim icin, o zamana kadar sahilyolu :)

Gorusmek uzere
    Deniz

2. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  3. Deniz E.

Deniz E. Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Yolladim request, sagolun...

4. idris ilgördü

idris ilgördü Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    slm deniz,nasılsınız öncelikle h.g ben çekmeköyde oturuyorum bilader taşedelen oramanınan yakınım ve genellikle hep ormana çıkarım bisikletle zorlayacı bir yerdir ama çok eğlencelidir katılmak istersen msj at..