Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba, Sanırım aranıza Sedona 720 ile katılıyorum :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Himmet Coşkun tarafından paylaşıldı.

1. Himmet Coşkun

Himmet Coşkun Yeni Üye

fiyat aralığım 1000-1200 TL civarı biraz araştırma yaptığımda Carraro CPR 710 ile Sedona 720 arasında kalmıştım. Kararım %70 Sedona 720 den yana olacak ancak bunlar harici alabileceğim bisikletler varsa önerilerinizi bekliyorum :) ve boyum 1.70-75 civarı bisiklet kadro boyu için ne önerirsiniz ?

mehmet bülent baloğlu bunu beğendi.
  2. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bende alt modeli var 721 sorunsuz kullanıyorum , 720 donanım ve görünüş olarak daha iyi fiyatı arttı tabi dolar ile beraber peşin 1000 e almıştım 1 yıl önce. carraro hakkında bir bilgim yok karşılaştırma yapamıyorum.

3. mtb_rider

mtb_rider Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Özer
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    720 kullanıyorum 2 aydır. 190 boy var bende 20'' kadro aldım. Son derece keyifli sorunsuz bir bisiklet. Paranın karşılığını fazlasıyla alırsın. Carraro vites ve fren olarak sanki daha iyi gibi. Bilen arkadaşlar yazarsa daha sağlıklı olur. 720 tercih edersen kesinlikle pişman olmazsın

720 kullanıyorum 2 aydır. 190 boy var bende 20'' kadro aldım. Son derece keyifli sorunsuz bir bisiklet. Paranın karşılığını fazlasıyla alırsın. Carraro vites ve fren olarak sanki daha iyi gibi. Bilen arkadaşlar yazarsa daha sağlıklı olur. 720 tercih edersen kesinlikle pişman olmazsın

Himmet Coşkun bunu beğendi.
  4. VolkanS

VolkanS Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Ghost se1100, se1150, 1175, Salcano INSOMNIA 26'' HD modelleri de belirlediğiniz fiyat aralığında.

5. Himmet Coşkun

Himmet Coşkun Yeni Üye

bahsettiğiniz modellere de baktım ama ne bileyim sanki sedona daha iyi gibi geldi gözüme (parça kalitesinden anlamam tasarım olarak :) ) Carraro hakkında da yorum yapabilecek kullanıcılarının yorumlarını bekliyorum :)

6. biozalp

biozalp Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    sedona al gec, tatava yapma :D carraro severim de sedona her acidan daha iyi bence

kirmizisina hastayim sedona'nin