Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba izmir

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında kayhan ugur tarafından paylaşıldı.

1. kayhan ugur

kayhan ugur Yeni Üye

Seviye:
    Selam,
    Bisikleti aldık çıktık yola, hadi dedik denize gidelim, hadi mangal yapmaya gidelim, yiyelim içelim eğlenim tamam hoşta nereye kadar ? Sürdüğümüz bu özgürlük rüzgarının yiyip içmekten daha bir büyük anlamı olduğunu düşünen bizler, "Karşı Bisiklet"i doğurduk (2008'de); Allianoi'ye pedalladık "tarih sular altında kalmasın!" dedik, Çanakkale'den İzmir'e doğru pedalladık "Termik santrale ve küresel ısınmaya karşıyız!" dedik, 1 eylül barış gününde "savaşa karşı bisiklet" dedik, hem pedalladık hem şarkı söyledik, bağırdıkda bağırdık düzeni bu hale getirenlere. Bugünde bağırmaya devam ediyoruz. Sırada, dereleri kurutmak isteyenlere ve nükleer santral yapıp hayatımızı zehretmek isteyen insanlara karşı pedallamak var.
    13 eylül günü, Ankara'dan Sinop'a pedallayacağız, bugünlerde (5 ağustos ) programı netleştirmekle meşgulüz, sende bize yardımcı olursan çok purofütörör olur ha. Kabaca program şöyle, Karabük üstünden Kastamonu'ya geçeceğiz, yol üstündeki HES'lere uğranacak, son olarak Sinop'ta bitireceğiz turu. Katılmak istersen karsibisiklet@googlegroups.com mail atman yada bu numaradan 05547350672 (benim numaram) iletişime geçebilirsin. internet adresimizi : http://www.karsibisiklet.org
    hayde pedalla hayde nani nani oooy oy hayde nani oy oy oooooy ...

2. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla süper olurdu. 1975 Sinop, Ayancık doğumluyum. 1976 yılında İzmir'e gelmişiz. Bir daha da oralar gitmek nasip olmadı. Yıllık izinlerimi kullandığım için imkansız gözüküyor. Başarılar diliyorum....

3. kayhan ugur

kayhan ugur Yeni Üye

Seviye:
    ilgin için teşekkürler, genede çalışmalara katılabilirsin. bilmiyorum ukalalık mı yapıyorum ama izmir'de bisikleti sadece bisiklet olduğu için sürenler var, bizler ise bunu bir iletişim aracı olarak kullanıyoruz, haykırmak istediğimiz şeyleri iki pedal iki teker haykırıyoruz, bisikleti "her şey" olarak görüyoruz, perşembe yada salı yada sadece haftasonu değil ulaşım aracı olarak kullanmak daha bir samimi geliyor bizlere... pedalla gel tanışalım hele.

4. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Çalışmalarınız çok güzel, takdir ediyorum. Benim bisiklete binme amacım, sporun birleştirici, kaynaştırıcı taraflarının yanında sağlıklı, zinde ve kaliteli bir yaşama yaptığı olağanüstü katkı.

5. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    kayhan güzel bir tanıtım olmuş:) ben sinop'a pedal basan grupta olacağım çok büyük bir aksilik çıkmazsa. güzel, etkili bir etkinlik olacağını düşünüyoruz. sizi de bekleriz...