Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Bu da Benİm Bİsİkletİm

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında 17.mehmetali tarafından paylaşıldı.

1. 17.mehmetali

17.mehmetali Yeni Üye

Seviye:
    DAHA DEĞİŞECEK PARÇALARI VAR TABİ BULABİLİRSEM PARÇALARI oturduğum yerde parçalarını bulmak çok zor yaza değiştereceğim jantları bulabilirsem yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tesekkür ederim.[​IMG]

2. Fatih Balkış

Fatih Balkış Forum Demirbaşı

Seviye:
    frenler de sağlamsa güzel bir bisiklet,

3. kona

kona Yeni Üye

Seviye:
    kardeş bence hiç masraf yapma böyle daha güzel

4. KS
    17.mehmetali

17.mehmetali Yeni Üye

Seviye:
    frenler i kullanamıyorum jantlar çok yamuk atık yenisini alıcam ama jantların modelerinden anlayan yok kimis 27 jant diyor kimisi 28 bende alamadım yaza numaralar kesinleşirsense değiştiricem jantları lastikleri

5. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    çok külüstür eski işe yaramaz bir bisiklet gibi görünüyor,ama üzerine emek harcadığınızda muhteşem bir bisiklet doğacağından şüphe yok(örnek:naif:))

6. KS
    17.mehmetali

17.mehmetali Yeni Üye

Seviye:
    evt eski bir bisiklet parçaları değiştirince güzel olucak ama parçaları bulamıyorum bulunduğum bölgede şimdide edirnede öğrenciyim yaza çanakkale de olucam o zaman değiştireceğim parçaları bulunca yaza parçaları bulma konusunda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tesekkürler

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  7. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Bu bisiklet böylede güzel ;)

Canavar canavar :D

8. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    O bisikletin üstündeki donanım çok ama çok güzel, hem de çok sağlamdır. (exage olması lazım) Madem öğrencisin hiç masraf yapma (jant ve lastikler dışında) Sadece temizleyip bakımlarını yap. Jantlarına gelince jantların 28 jant. (Aşırı bir vuruk vs. yoksa onları da değiştirmene gerek yok, bir ayar yapılır tamam.)

Jantlar için rigida (15-20 ytl) lastikler içinse Cst alarak (adedi 10 ytl) toplamda 50 lira civarına adam olur o velespit.

Bir de o ustundeki pedallar bitmiştir muhtemelen. 10 lira civarına da Wellgo gibi bir marka alırsın tamam işte.

Kal sağlıcakla :)

9. KS
    17.mehmetali

17.mehmetali Yeni Üye

Seviye:
    Tesekkür ediyorum aydın abi evt bende pek masraf yapmayı düşünmüyorum şu aralar yaza parın olursa jantları değştireceğim yalnız sorun surrda jantları tamirciye düzletmeye çalıştım çok yamuk yenileri al dedi yenileri alayım tamam ver dedim jant yok bizde diyor jantların kaç acaba dediler 27-28 mi dediler başka tamirciye götürdüm orasıda bilmiyor lastiklere bakıyorlar birsey anlamıyorlar sinir oldum bisiklet tamircisi ama bilmiyorlar yaza biraz parçalarını değiştireceğim sizlerin yardımı ile yeni parçalar alacağım şimdiden tesekkür ederim.

10. Şenol ÇOKGÜLER

Şenol ÇOKGÜLER Aktif Üye

Seviye:
    Buradan gördüğüm kadarıyla bence elcekleri değiş diğer yerlerede bakım yap bin gitsin türkiye turuna çıkmadıkça yeter sana:)