Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Bisiklet tutkunları

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Yasin K. tarafından paylaşıldı.

1. Yasin K.

Yasin K. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Bugün sitenizi keşfettim ve aranıza katılmak istedim. 28 yaşındayım ve küçüklüğümden beri bisiklet tutkunuyum. son birkaç senedir askerlik vs derken bisiklet macerama son vermiştim havaların ısınmasıyla beraber tekrar yeni bir bisikletle yola devam etmeye karar verdim ve ilk adımı da buradaki bisiklet tutkunlarıyla tanışmak ve onlarla fikir alışverişi yaparak başlamak istiyorum.

2010 dan bugüne ne tür bisikletler türemiş nasıl donanımlar gelmiş bugün biraz araştırdım ve şaşırdım açıkcası. Disk fren sistemi gerçekten muhteşem.
    Deli bir Castello Pilot'um vardı istanbul avrupa yakasında şişli taksim beşiktaş ortaköy den 2. köprüye kadar dolandığım günlerim oldu. belki siz daha fazla yol katetmişsinizdir ama son araştırmalarımda Scott markasını gördüm ve işte bu dedim. inş. birtane scott alıp burdaki arkadaşlarla da bir sahil turu yapmayı istiyorum :)

siz hiç buluşuyormusunuz bilmiyorum mesela. toplu bisiklet turları vs. forumda ilk bu bölüme baktım henüz birazdan dolanıp keşfedicem.

Bisiklet konusunda da herkesden fikir almak istiyorum.
    Umarım hoş bir şekilde karşılaşırım :)

Konudan konuya atladıysam ve uzun yazdıgım için özür dilerim.

Tekrar Merhaba

2. volkan rözet

volkan rözet Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    aramıza hoşgeldin arkadaşım bende yeniyim ve sana gelecek cevaplara senin kadar ihtiyacım var. bisiklet konusunda öneride bulunabilirim istersen. whistle miwok 1161d kullanıyorum yeterli bütçen varsa kesinlikle başka bisikletlere bakma derim ben.

3. berk41

berk41 Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Volkan bey, benimki gri sizinki siyah :))) siyahta pek hoşmuş açıkçası.

4. volkan rözet

volkan rözet Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:

teşekkürler berk bey. pek fark yok aslında sadece siyah gri farkı var birde sizin kırmızı detaylarınız bende gök mavisi. renk çok önemli değil bence performans ön planda olmalı ve miwok1161d bunu fazlasıyla veriyor. kazasız belasız kullanmanızı dilerim=)