Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba arkadaşlar

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ahmet cumalı tarafından paylaşıldı.

1. ahmet cumalı

ahmet cumalı Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar ben bu hafta kron xc 500 aldım ama maşasının biraz kötü olduğunu duydum buda beni bisikletimden biraz soğutu ben bisikleti biraz sert kullanan biriyim bu bir sorun olur mu

2. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    hayırlısı olsun, öyle hemen soğumayın bisikletten, evet maşa kötü ama birsüre kullanın size sıkıntı yaratırsa biraz daha kaliteli bir maşa ile değiştirirsiniz. Forumda 2.el çok temiz ve güzel maşalar satılıyor..

3. Ahmet SARI

Ahmet SARI Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun.

Aynı modeli kullanıyorum. Alalı belki 7 ay olmuştur ama bindiğim 4 aydır. Günlük ortalama 50-60 km, sürekli hareket halinde ve hemen her şartta kullanıyorum.

Açıkçası maşanın hayal kırıklığı olduğunu bile bile aldım. Dağların tepesinden sürekli inmiyorsan, çoğunluk şehir içi olup arada atraksiyon yapıyorsan yeterli gibi??

Ama sertten kastın sürekli ön teker havada durumu ise üzgünüm:). Ben fuarı bekliyorum. Uygun yollu bulursam değiştireceğim.

Kadromu seviyorum ama maşa markaya yakışmamış. İmkanın varsa tadın kaçmadan değiştirmelisin.

Ayrıca maşanın kilitli pozisyonda iken bile yarıya kadar indiğini söyleyenler var?!??!? Benimki şuan canavar gibi...

4. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bende geçen sene Kron xc500 kullanıyordum.Bisiklet aldığımdan beri hiç bir sorun çıkarmadı dostum aşırı zorlamadım bisikleti,kullanımı kalitesi güzel soğumak için bi neden yok.Güzel bisiklet her türlü işini görür.Arada her üründe sorun çıkabilir aldığın yerdeki insanlar huysuz değilse hiç bi sıkıntı yaşamazsın

5. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    hiçbir sorun olmaz rahat ol...mtb yarışlarına katılıyorsan değişir tabi... :p