Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Arkadaşlar

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında ilknur_turker tarafından paylaşıldı.

1. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:
    Ben yeni bisiklet aldım. Bostancı'da oturuyorum. Kendime katılabilecek bir grup arıyorum. Özellikle bostancı ve kadıköy arasında turlara katılmak isterim. Daha yeniyim. Eskiden çok binerdim bisiklete ama ara vermiştim. Yeniden pedallamak için bir adım attım. Aranızda yakınlarımda pedallayan kimseler var mı :D

2. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Aramıza hoşgeldin :in:
    Yeni bisikletin hayırlı olsun bu arada. Kazasız bol pedallar :in:

3. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim :)

4. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle hoş geldiniz çoğu zaman o bölgede turlayan guruplar bulabilirsiniz:in:

5. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    bisiklete dönüş ile çok güzel ve sağlıklı bir karar vermişsiniz yeni bisikletinizi güle güle kullanın bulunduğunuz bölge bisiklet için oldukça verimli bir bölgedir bol sürüşler

6. olcaylogy

olcaylogy Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba "SAYSÜR Sağlıklı Yaşam ve Sürüş" grubu o civarlarda turlar düzenliyor. facebooktan bulabilirsiniz.

7. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:
    Biri yokmu beni yönlendirebilecek ? Direk bir gruba balıklama da dalamam :)

8. Erdem Ş.

Erdem Ş. Misafir

Yeniden bisiklete dönmeniz güzel. Tebrikler. Yeni bisikletiniz de hayırlı olsun. Kazasız, belasız sürüşler dilerim. Bisiklete gönül verenlerden kimsenin kimseyi red edeceğini sanmam. Gördüğünüz ilk gruba merhaba deyin ve başlayın derim. Uyum kendini zamanla gösterecektir. Olmuyorsa başka bir grup ile şansınızı denersiniz. En olmadı, tek başına bisiklet sürmek de ayrı bir keyiftir ve mutlaka denenmelidir. Selamlar, saygılar.

9. LEVVENTSAHINER

LEVVENTSAHINER Üye

Seviye:
    sen her yer de yer yaparsin kendine sikinti yapmana gerek yok forumlari takip et dememe gerek yok zaten gordugum kadariyla baya aktifsin

10. LEVVENTSAHINER

LEVVENTSAHINER Üye

Seviye:

sen her yer de yer yaparsin kendine sikinti yapmana gerek yok forumlari takip et dememe gerek yok zaten gordugum kadariyla baya aktifsin

11. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Bir yola çıktıysam yanlızda olsam devam ederim...

12. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    Bizim burda en iyisi PAB grubu (ki sen zaten gecen hafta o guruba katılmışsın).

Birde Facebook ve forumda "Cuma Akşamları Turu" etkinliğinde toplanan bir grup görmüştüm. Ama turlarına hic katılmadım. PAB Anadolu grubuyla aynı güzergahı izliyorlar sanırım (Şaşkınbakkal - Kartal)

Son olarak Facebook'tan Anadolu Pedalşörleri grubunun sayfasını beğendim. İsteyen, istediği gün sayfaya "ben cıkyorum saat 5 te adalar iskelesi" şeklinde mesaj atıyor katılmak isteyen katılıyor. Bu grup belli bir gün yerine uygun olan herhangi bir gün turlamak icin cok ideal gibi.Ama ben katılmadım turlara ve cok tanımıyorum elemanları. Ama kisisel görüşüm baya yeni bi grup ve zaten normalde yakın arkadaş olan birkac arkadaşın, kendi aralarnda tur organize etmelerini hızlandıran bir oluşum gibi görünüyor. Ama grup daha kalabalık ve organize olursa gün sınırlaması da olmadığı icin güzel olacak gibi görünüyor.

Benim bildiklerim bizim taraflarda bunlar. Başka gruplar varsa da öğrenelim bakalım bu başlık altında...

ilknur_turker bunu beğendi.
  13. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. PAB'daki herkes gerçekten çok seviyeli ve birbirine gerçekten destek veriyor. İyi bir seçim oldu. Farkındayım. Daha 2 organizasyonlarına katıldım. Ama izlenimim bu yönde oldu.

Perşembe'nin dışındaki diğer günler içinde diğer gruplara bakıyor olacağım. Yönlendirme için tekrar teşekkür ederim.

14. özgür okyay

özgür okyay Üye

Seviye:
    hoş geldiniz aramıza

15. LEVVENTSAHINER

LEVVENTSAHINER Üye

Seviye:
    tabi tabi .yalnız çıktığınız yolda önünüze bakmanız önemli dir aksi taktdirde DÜŞERSİNİZZ...İstanbul burası malum...

16. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:

Teşekkür ederim :)

17. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:
    Bence sizde önünüze bakın arkaya baktıkça sizde düşersiniz

18. ilknur_turker

ilknur_turker Yeni Üye

Seviye:
    PAB bu hafta Perşembe nereye organize olacak acaba :)

19. feridun uyumaz

feridun uyumaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hoş geldiniz ben kızıltoprak dan sürekli caddebostan moda bostancı fenrbahçe kanlıca vb aralarda dolaşıyorum.Hafta 4 gün biniyorum genelde işlerden vakit buldukça..:)) Yarın saat 14.00 den onra caddebostan sahildeyim pedallarız katılırsanız.saygılarımla.

20. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ilknur hanım bisiklet foruma hoş geldiniz ne hikmet ise ağır tur topiğime rağbet sıfır maşallah burada millet şakır şukur mesaj atıyor,;) burada anadolu yakada olan arkadaşlara bir sitemim olacak ,evet 2009 dan beri kartepeye istanbuldan turlar düzenledim ama genç olarak zordan yana olanlar hep az oldu bu arkadaşlar artık bu forumada uğramıyorlar belkide bisikleti bıraktılar evet 76 dan beri sele üstündeyim kaç bisiklet aldım sayısını unuttum bu istanbulda kendim gibi düşünen gençleri arıyorum bayan erkek farketmez, yani tarzı 160 km ler olan 200 km lere dayanan daha bu pazar 160 km toplam olan etap devrildi ama hep aynı adamlar ile o adamlarda olmaz ise tur mur yapacağım yok zati..evet kurallarımın acımasız olduğunu söylüyorlar evet kurallar acımasız bizim ekipte,,
    bizde yardımlaşma yoktur herkes dağ başlarında ıssız yollarda tekeri patladığı zaman kendisi değiştirecek iç lastiğini takacak..şile yollarında çok pedalladık antreman sahamız olmaya devam etmekte şile ulupelit 160 km ye eşdeğer norveçte tanıştığım bir bayan arkadaşım var idi lisansı yok idi ama kendisini yetiştirmiş bir sürat bisikletçisi idi beni çok kereler geçmiştir rampada yakalayamıyordum onu..evet ülkemizde de bu tip bayanlar olursa bence çok iyi olacak bisiklete biniş tarzı zamana karşı olan bayan sürücüler bunun için beslenmeden tutunda erken yatıp kalkmaya kadar yaşamınız disiplin altına giriyor ve tabi ekip çalışması rüzgara karşı partnerli savunma teknikleri anca sahada çalışa çalışa kazanılmakta tabi ekipmanlar tam olmalı ve orta karar bir yol bisikleti..bu ülkede bilinmeyen bir bisiklet ise cyclo cross yol bisikletidir.şu anda focus marka alman malı cyclo lar var göztepe ışıkların orada dükkanı var...tek satıcı orası..cyclo cros ile stabilize ve sert düz toprak yollarda sürebilirsiniz tabi tarzınız bu ise ,,,evet kıssadan hisse burada tarzımız cyclo cross yol bisikleti tarzıdır istanbulda pek bilinmeyen bir tarzdır etaplarım stabilize ve asfalt etaplardır.....

anadolu performans linkler..

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=107084&page=14

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=105677&page=29

Bahadır Gürel bunu beğendi.