Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Arkadaşlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında fatihpamir tarafından paylaşıldı.

1. fatihpamir

fatihpamir Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,,,uzun zamandan beri bisklet tutkum var fakat bir türlü bisiklet sporuna başlıyamadım...şartlardan dolayı önclikle izmirde ikamet etmekteyim, üniversite öğrencisiyim, 87 dogumluyum, ve aklıma takılan bir kaç soru var bisiklet seçimi hakkında, benim düşündüğüm vitessiz bmx tarzında bir bisiklet istiyorum..atlayıp zıplama yapmak için değil (tabi ufak tefek yerlerden atlarız kaldırım merdiven türkiyemiz malum :) ) istediğim böyle bir bisiklet ama ne yapıcağımı bilmiyorum, boyum 1,85 sporda yeni değilim lisanlı boksörüm,benim boyuma uygun bmx nedir?....bu konuda sizden değerli yardımlarınızı bekliyorum saygılar sevgiler

2. alpinist63

alpinist63 Kıdemli Üye

Seviye:
    sağlam bir mtb ile de kaldırım, merdiven inip çıkabilirsin.

3. fatihpamir

fatihpamir Yeni Üye

bir adet mtb bisikletim bulunmakta :) yazlığımızda ama kalitesi nedir bilemiyorum siz daha iyi bilirsinz aspit sfx gibi birşey hatırlamıyorm yazlığımızda...

hayalimde 20",çok çok hafif,dayanıklı,vitessiz, forumdaki değerli bir arkadaşımızın yazdığı gibi 48 telli değil de 37 telli olan, yanlarında pug ları olmayan bir bmx bisiklet var.kondisyonum için ve şehir hayatı açısından çok iyi olacağını düşünüyorum... aklımdaki fiyat max 400 ve marka olarak MirraCo diye bir marka bütün üyeler neredeyse çok beğenmiş bu markayı fakat ben internette resmi sitesi dışında hiçbir bigiye ulaşamadım...izmirde nereden bulabilirim bilmiyorum

teşekkür ederim yorumun için, memnunu oldum,

bu bilgilerin hepsini sabahtan beri forumumuzu araştırarak öğrendim :)

4. atakibrahim

atakibrahim Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence hardtrail tarzında bir bisiklet kullan derim 26 inç tekerleklere sahip,ön amartisörlü veya düz maşalı, hem vitesli hemde vitesiz gibi modellere sahip olan bir sokak bisikletidir.Atlayıp zıplama için hem bmx hemde street bisiklet işinizi görür kısacası ben size hem sokak da hemde patika sürüşlerinde (arazi lastikleri kullanarak) kullanmanız için 26 inç tekerlekleri olan hardtrail olarak geçen bisikletleri tercih etmenizi tavsiye ederim.Aşağıdaki linkte bakabılırsınız.

http://www.deltabisiklet.com/Default.aspx?_Args=CatSel,184

5. fatihpamir

fatihpamir Yeni Üye

süper bir seçenek teşekkr ediyorum araştırıcam şimdi saygılar