Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba arkadaşlar

Konu, 'BMX' kısmında DeadLy ScreAm tarafından paylaşıldı.

1. DeadLy ScreAm

DeadLy ScreAm Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum. Yakında BMX sahibi olucagım ve flatland yapmak istiyorum. Ama birkac street numarası da ogrenmek isterim.

Cok video izliyorum bu arada. Gorduklerimden en kolay olarak Bunny Hop ve Wheelie bir de gidon cevirmeyi yapıyorlar.

İlk olarak hangi hareketleri denemeliyim, neler yapmalıyım ? Onerileriniz nelerdir ?

Simdiden tesekkurler...

shady_ftl bunu beğendi.
  2. punkermanmania

punkermanmania Forum Demirbaşı

Seviye:
    oncelıkle aramıza hosgeldın , street ve flatland bırbırınden ayrı ıkı farklı kulvar . bunny ,wheeli, bar spin ( gidon cevirme ) bunlar genelde temel hareketler ve gercektende gorundugu kadar kolay degıl ;)
    eger bu hareketlerı cozmek ıstersen bu sefer street uzerıne yogunlasmıs olucaksın .
    bence flatland ın temel hareketlerını arastırıp onlara ılk olarak onlara yogunlasman daha ıyı olabılır .
    umarım yalnıs bır bılgı vermedım .ama forumumuzda flat ve street konusundakı ustalarında yorumlarına ıyıce kulak vermek gerekıyor .
    saygılarımla;

3. neodim_bmx

neodim_bmx Forum Bağımlısı

Seviye:
    bencede ikisi bir arada zor olur ıkı bolumden bı tanesınde ustalasman gerekır ıkısını bır arada zor yurutursun....aramıza hos geldın bu arada:D

4. DeadLy ScreAm

DeadLy ScreAm Yeni Üye

Seviye:
    Tesekkurler yorumlarınız icin ama birkac numara bilmek yeter bana street hakkında ama ben flatland uzerine yoğunlaşacağım. Temel hareketler nelerdir onu soruyorum ben. Forumda birkaç sayfa arkaya gittim ama ilgili konu yoktu. Birşeyler soylerseniz sevinirim.

Teşekkurler...

5. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    www.globalflat.com

Bu Sitede Senin Merak Ettiğin Ve yapmak istediğin tüm hareketler var.Zorluk dereceleri de yazıyor.Umarım yeteri kadar yardımcı olabilmişimdir:)Hoşgeldin aramıza şimdiden.(Hkk Bmx Team):)

Hakkı Özen bunu beğendi.
  6. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Sitenin Adı:www.global-flat.com dur.Yanlış yazmışım kusura bakmayın.Yukardaki tricks bölümünden Bakabilirsiniz hareketlere:)

punkermanmania ve Hakkı Özen bunu beğendi.