Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba arkadaslar

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ozqun_lp tarafından paylaşıldı.

1. ozqun_lp

ozqun_lp Üye

Seviye:
    S.a arkadaslar ben lise öğrencisiym bnm bir bisikletim vardı kullanılamaz hale geldi o yüzden yeni bir bisiklet arıyorum 400-500 tl kadar param var bana güzel bir mtb bisiklet sölermisiniz??uzun yollara dayanıklı yazın antreman için kullanmak istiyorum

bu arada salcano 2009 modelleri aklıma yattı salcano güzel diyorlar ama bide sizden görüş almak istedim

Şimdiden msjlarınız için teşekkürler

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    2009 Salcano'lari canli görene kadar beklemek gerek. 2009 Kron modellerinden de bütcenize uyanlar olabilir. Ve tabi Sedona ve Geotech'i unutmamak gerek ancak onlar henüz yeni modelleriyle ilgili bir atilimda bulunmadilar.

Kisacasi, giris seviyesi bir bisiklet bakmak icin uygun bir zaman degil. 1 ay kadar sonra piyasa daha canli ve belirsizlikten uzak olacaktir.

ozqun_lp bunu beğendi.
  3. placan

placan Kıdemli Üye

Seviye:
    Halil'in söyledigi gibi kron ve geotech ve sedona'lara bakabilirsin.

kron 2008/2009 xc1000 modelleri kullanicilar tarafindan begenilen ve uzun ömürlü modeller.

Geotech neon, dakar ve ascent disindaki modellere hic bakma. Dakar ve Neon'da kullanilan malzemeler birebir ayni. Fakat Neon'un kadrosunun üst borusu biraz daha yatay geliyor Dakar'a göre ve rengi bence daha güzel.
    Ascent biraz pahali fakat tamami Alivio donanimiyla biraz daha üst seviyede diger modellere göre.

Benim Sahsi tercihim Geotech Neon olurdu ki ben de bir Neon kullanicisiyim. Son derece memnunum kendisinden.

Sedona modelleri konusunda da arkadaslar seni bilgilendirecektir.