Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Arkadaşlar Kron xc 500 Hakkında birkaç sorum olacak

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mehmet Ali Poyraz tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Ali Poyraz

Mehmet Ali Poyraz Yeni Üye

Evet. Arkadaşlar kron xc500 almaya karar verdim.Genellikle Şehirde Kullanacağım.Bazen Dağada Çıkacağım Bu bisklet bana uygunmudur.Üstünde Yükseltme yapmak için kadro iyimidir vs gibi sorular var aklımda. Mesela aldıktan bir ay sonra sram x3 takımı takacağım.Sizce takmalıyım yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

2. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Önceki yıllarda kullandığım bir bisiklet.Ancak shimano'nun alt seviye bir donanımını üç ay sonra neden sram'ın alt seviye donanımıyla değiştireceksiniz.Gereksiz bir masraf olur.Bu tip kadrolara çok fazla yatırım yapmamak lazım.Hani xc 4000 alıp sram x8 ya da shimano xt yapsanız anlarım.Paranızı boşuna harcamayın.Bu haliyle bisiklet işinizi görür.

Yok,ben bisikletle çok daha farklı işler planlıyorum;ya da yarışlara katılmak,performans amaçlı sürüş yapmak istiyorum derseniz o başka.

Mehmet Ali Poyraz bunu beğendi.
  3. Yunus Emreee

Yunus Emreee Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bakma sen millete benim arkadaşlarımın çoğu kron kullanıyor. Kadrodan çok memnunlar kadro üzerinde oynamaya değer. Diğer donanımlar yükseltilcek tabiki

Mehmet Ali Poyraz bunu beğendi.
  4. Mehmet Ali Poyraz

Mehmet Ali Poyraz Yeni Üye

Teşekkürler yorumunuz için

5. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşımızın sorduğu soruya benden başka yanıt veren olmadığına göre "Bakma sen millete" derken sanırım beni kastetmişsin.Forumda senin yaş gurubuyla genel olarak polemiğe girmem ancak yorumun yorumu olmaz.Kendi yorumunu yap,milleti de millete bırak.