Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba 350 Tl'yİ AŞmayan Bİ Mtb Ariyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında murat yıldız tarafından paylaşıldı.

1. murat yıldız

murat yıldız Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar 350 tl yi aşmayacak fiyatta bi mtb almak istiyorum antalya'lıyım antalya içi olursa iyi olur.

2. miran demir

miran demir Yeni Üye

Seviye:
    Bence biraz daha bekle. iyi forumlar

3. S.Emre DURMAZ

S.Emre DURMAZ Forum Demirbaşı

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ben "Salcano Alu" aldım. Henüz bugün geldi, montajını yarın yaptıracağım binmek nasip olmadı daha ama bence süper bir bisiklet.. kaliteli, hafif ve dış görünüşü çok iyi. netten sipariş verdim. Erdoğanlar bisikletten 396 TL. Aslında üst segment bir bisiklet. Hidrolik disk frenleri olsa en az 750 veya 800' den satılırdı

müjdat dede bunu beğendi.
  4. ramazan35

ramazan35 Üye

Seviye:
  5. müjdat dede

müjdat dede Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    üst segment bir bisiklet sadece hidrolik disk frenle belli olmaz vites çekiş sistemi, jantlar,sele,hatta gidon da önemlidir. bu sitede hidrolik disk freni olmayan üst sınıf bisikletler var. mesela m770 xt aynakol senin bisikletinin fiyatında ama senin bisikletin fiyat performans olarak çok güzel bir bisiklet
    allah kazasız belasız ve3 çiziksiz bol pedallı günler dilerim
    :) :000002158

6. ramazan35

ramazan35 Üye

Seviye:
    Bisikletin sıfırı 400 tl'nin üzerinde...Yukarda bir arkadaş 396 tl'ye almış...Pazarlık yaparsan çok daha hesaplı alınabilir ...Yalnız bisikletin kendi fotografları yok...Satan arkadaş onları da linke koymalı...

7. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Öncelikle iyi temennilerin için teşekkür ederim güzel kardeşim. Tabi üst segment bir bisiklet derken yanlış anlaşılma olmasın. Elbet dediğin gibi çok pahalı bisikletler var. Benim burada anlatmak istediğim, 250-350 TL arası da güzel bisikletler var ancak bunlara göre daha kaliteli bir bisiklet olduğu. Hatta benim kanaatimce Alu, üst segment bisikletlerin başlangıç bisikleti gibi bir şey. Ondan sonra zaten malzeme kalitesine göre fiyatlar 500-600-700-800...12.000TL gibi gidiyor da gidiyor :D Hidrolik fren seti örneğini de vermemim sebebi, bu bisiklete çok iyi giderdi böyle bir set. ve aynı özelliklerde bu bisiklete bir hidrolik fren seti ilave edilse fiyatı en az 750'ye fırlar. Aşağı yukarı 12-13 senedir bisikletle alakam yok. Foruma üye olup yaptığım bir haftalık kadar araştırmalarım neticesinde bu bisikleti aldım, az çok da bilgi sahibiyim. Ama çok teknik olmasa da iyi bisikleti görüp kullanınca anlarım. şu bisikletsiz geçen 12-13 seneden önce de en az 10 sene bisiklet tutkunuydum küçükken :)
    Şimdi gelelim bisiklet hakkındaki görüşlerime;
    Bugün montajını yaptırıp ilk defa bindim. Bisikletin yol tutuşu, çekişi çok güzel. Dış görünüşüyse zaten bisikletlerin porschesi gibi bir şey :D özel örüm çift kat jantlar, lastikleri, boyası, renkleri (link verdiğim resimdekinin aynısı) falan çok şık.. Bugün bisikletçide montajı yapılırken 3-4 çocuk toplandı zaten hemen başına "Abi kaça aldın çok güzelmiş falan" gibi övgüler aldı. Yolda giderken de bisiklete binen 2 çocukla karşılaştım, biri öbürüne benim bisikleti göstererek "işte böyle bi bisiklet almak lazım", dedi :) Ama gel gör ki ben bisikletin hakkını pek veremedim bugün hamlığımdan ve uzun yıllar bisiklete binmemiş olmamdan dolayı. Şu an oturduğum yerde popom acıyo :) seleye oturmaya alışmak için birkaç gün gerekli sanırım. Yokuşlarda da hep tıkanıp kaldım :D
    Bu bisikleti, bu fiyatlarda bir bisiklet almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. müjdat dede arkadaşımızın da söylediği gibi tam bir fiyat/performans canavarı.. Herkese iyi forumlar dilerim

8. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Erdoğanlar bisikletin internet sitesi üzerinden günlük euro kuruna göre 396 TL + peşin fiyatına kredi kartlarına 6 taksit yapıyorlar. Ben 12 taksitle aldım vade farkı bindi 445' e geldi o yüzden.

9. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Bnce biraz bekle ve paranı biriktir.Zaten kış sezonu geliyor.Ve paranı 400 gibi bi rakama ulştırırsan 450 lik bir bisikleti indirimle alabilirsin.

10. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    işte ben de bu sezon sonu indiriminden faydalandım zaten. %30 idirimli olarak aldım. Çok da kışı beklemeye gerek yok yani. Salcano' nun resmi sitesinde bisikletin fiyatı 500TL olarak görünüyor. Piyasadaki sezon fiyatı ise 450 ve daha üzeriydi. Şu an 400' ün bile altına inmiş durumda. Bu fiyata da zannetmiyorum ki daha iyi bir sıfır bisiklet alınabilsin.. baya bir araştırma yaptım. Sonuç beni bu bisiklete götürdü :cool:

11. Necati Günüç

Necati Günüç Forum Bağımlısı

Seviye:
    550 ye kadar çıkabilirsen elimde harika bi bisiklet var 850 ye satıyordum şimdi 550 kaçırma bence

12. Şenol ÇOKGÜLER

Şenol ÇOKGÜLER Aktif Üye

Seviye:
    Bencede Salcano alu çok uygun fiyatına göre kalitesi yüksek bir bisiklet bugün piyasada en dandik bisikletler 250 300 liradan başlıyor Salcano alu çok iyi.

S.Emre DURMAZ bunu beğendi.
  13. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Aynen dediğin gibi, piyasada en dandik bisikletler 250-350 TL fiyata satılıyorlar. Bazı insanlar da bilmeden, araştırmadan bu bisikletleri alıyorlar. Öncelikle hepsi demir yığını ağır bisikletler. Bir de göz boyamak için çift amortisörlü falan modelleri var. Bilmeyen bir insana bu da cazip geliyor. Çoğunun markası bile belli değil. Carrefourda görmüştüm böyle bir iki model. Bir güzel boyamışlar renk vermişler çift amortisör falan. Marka ise Top Bike mi, Super Bike mi ne öyle bir şey. Çoğu parçası noname taiwan parçalar. Vitesler frenler beş para etmez. Bir de elime alıp kaldırayım dedim, yerinden zor oynadı bisiklet, gülle gibi :) Şaka gibi bisikletler, çöpe atılacak bir 350TL yani :)