Mercedes Benz şehir tur bisikleti

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru hahaa haha :D

@Kaan T.
Hayir oraya olmaz o is belki ön ksma bi logo koyarim ilerde. Bu ara vakit bulamiyorum saga sola gitmek icin

@Kerem Özbayrak
:D Eski televizyon antenlerinden eritip yaptik kanka :D kusura kalma biraz yogundum anca fark ettim . gozluksuz okuyunca kafada basmyor baş agrisindan :D

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
Kazasız sürüşler diliyorum ilk baktığımda gidonda ki turuncu nedir demiştim ama boyayla güzel oldu :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yaboga
Ah tesekkur ederim efendim. Konuma yorum yazdigniz icin :D florasan krmizi rengi kullanmamin sebebine gelince orjinal mercedeslerin gorunumleri cok berbat . hatta sanki sihhi tesisatci Remzi abi elinde kalan borulardan yapmis sanirsin. Tabi ki bu onlarin farki hissettirmek icin ozellikle yaptiklari bi tasarim. Ama bu sonucta bana ait bsey ve ben azda olsa el yapimi oldugu belli olsun ve o gri rengin soguk ukalaligini bozssun ve şirin gorunsun diye yaptim. Hem araclar aynadan baknca hemen fark ediyor seni bu cirildak renkten oturu.2005-mercedes-benz-city-bicycle-7-speed.jpgBu orjinali bildigin sihhi ttesisatci Hasan abi yapmis gbi

Buda benim mersom2016-08-25_11-09-38_HDR~2.jpg

received_1020610204699466.jpegbuda arkadasimin mersosu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato Keşke hiç bitmeseydi bu bisiklet, hep deneme olarak kalsaydı olay, ben bitmemiş halini daha çok seviyordum. Bu ne böyle, bitmiş hali sana benzemiş, yamalı bohça gibi :D

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru :D :D :D 12644847_961602820572439_4933666587274787529_n.jpg

@BF Okuru lan varya inat edicem bascam paray avrupadan sifirini getirtip yine kendm apgereyt edicem sana inat ahahaha :D

• Beğen
Tepkiler: Ömer Furkan

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
ama renkleri yine cıvcıvlı yapmayı unutma abi :D

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yaboga
:D :D :D piyasada bi suru orjnal civcivli renkli bisiklet var. Cayir cayir fosfor komple bisikletler var onlara laf yok, garibaniz ya baslangic seviyesiyiz ya yuklenin bana aferim size " alayınız ZALIMSIZZZZZZ lennnnnn " :D :D : D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato

Bu çocuğun sıfırı burada da var, Avrupa'ya gerek yok :D:D:D:D Ayrıca bunu apgereyt etsen ne olur, etmesen ne olur?

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Screenshot_2016-01-05-09-05-57.png sizi gidi zalımlar sizi . Ben bu civcivliyi alsam " harika bisiklet. Keyifli surusler dilerim" diye basacaktiniz comment i dmi :D

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@wecouldbefree
Insallah abicim. Ama muhim olan sahip olman degil, onun sana sahip olmamasi

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato Senden de bekliyoruz duyarlılık adına bu 3-4 bisikletten bazılarını ihtiyacı olan arkadaşlarla paylaşmanı :D:D lafla peynir gemisi yürümüyor biliyorsun :):)

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
:D oooooo demek yutub kanalimdaki o disslayklarda senden gelmis :D mesaj alindi reis :D

Cemil Dada

para todos todo nada para nosotros
Tepki
694
İsim
Cemil Dada
Bisiklet
Cube
@mariokaldato selamlar, sizin "merso"nuz gerçek anlamda çok güzel oldu.
Hiç yarışmacı bir kişilik değilimdir, ama bunu bir kez yapmak istiyorum. Bir yol bisikleti toplayacağım (imal etmeyi başaramayacağımı bildiğimden) ve adını "mariokaldato" koyacağım. Başta 'aston martin, ferrari, lamborghini' gibi fetiş markalardan birini düşünmüştüm ama aslında hiçbirini beğenmiyorum. Elbette iyi arabalardır ama bence özenli bir zevksizlikle üretiliyor gibiler. Neyse bunu geçelim, dünya kadar insan beğeniyor zaten; ben beğenmiyorum diye kahrolmaz bu markalar.
Hedef kelimesini de sevmiyorum ama hedefim, sizin bütçenizden (550 tl) daha az bir maliyetle bu tasarıyı gerçekkeştirmek.
Yol konusundan da emin değilim, aslında bir "pinokyo" kadrosu bulup katlanır'da da kendimi denemek isterim.
Önerileriniz ve yardımlarınız beni mutlu eder.:kedicik:

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cemil Dada merhaba dostum. Sicak mesajin icin tesekkur ederim sana . konu maliyet yada marka fetisi degildi aslinda ben bu kadro seti buldugumda ( kadroset taniminada hastayim ; Pek havali haha :D ) amacim bir hobi edinmektende ote cocuklugumda tadi damagimda kalan bisiklet temali hatiralarima yolculuk etme arzusuydu. Evet ayni orta ikiye giderken ilk aldigim beldesan cobra metalik yesil bisikletim sanki geri döndü bana. Onu almak icin butun yaz borekcide calismstim. Neyse iste hayat boyle :) sizin fikrinize ve hayalinize elimden geldgince yardimci olmaya calisayim insallah dostum. Sevgi ve saygi

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mario abi çok güzel olmuş, güle güle kullan :hhhhhh: Yakın gelecekte BMW de görür müyüz? :srnsml:

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@I am the Uptown C.
Ya bmw ye ne gerek var al bitane uygun yollu bislet . spreyle boya, yapistir bide bemewe sitikir olsun bitsin :D
Bu arada @BF Okuru makina fenaymis
(link)