Mercedes Benz şehir tur bisikleti

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mtbrnhc, ben size ne dedimki, lutfen bilip bilmeden de almanyada yasayan gurbetcileri okadar asalamayin lutfen. Onlar belki de sizin yapamdiginiz iylikleri yaparlardir.;)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez Trolledin mi yani beni Murat bey Tamda gaza gelmisken olmadi bu :D

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu dunyada hc bisey dostlugun ve paylasimin insan beynine sagladigi apgereyti saglayamaz. Ama bazen aniden sinirler gerilebiliyor. Lutfen kin , nefret ve ayristirici hisler veren yargilamalara ve yaftalara uzak duralim. Sevgilerimle herkese .
Unutmayin mersedesimde olsa ennihayetinde bende sizlerden biriyim ( _ shsjeuehuSASa saka beeee :D ) :D

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato
Bi saka yapalim dedik beraber ama anlamayanlar küfür forum da serbest olsa almanya da yasiyorum diye nerdeyse anama sövecekti. Hic bir seye üzülmezdim ama su lafina cok üzüldüm:(.
"Aslında anadolu çocuğu olduğum için anlıyorum, klasik Almancı üslubudur bu. Orada yer edinemeyen, aşağılık psikolojisine girmiş insanlar, Türkiye'ye gelince Euro saçarak kendilerini ağa yapar, sanarlar". Ne yani bizler anadolu cocugu degilmiyiz ? Sadece türkiye de yasayanlar mi anadolu cocugu oluyor, yazik ya gercekten acinacak insanlar var türkiye de.

(link) Biri de gelmis neyin ne oldugunu bilmden "Fazla haklisin" diyor.

@BF Okuru
Malesef öyle oldu.:koptum:

Tepki
51
Bisiklet
Cube
@Murat Cömez Samimiyetle yazıyorum, kaka gibiydi. Ben bir ara hesabınız mı hacklendi diye soracaktım, bir çok forum yazınızı okuyan kişi olarak. İnce taşlama, takılma, şaka için biraz ağır olmuş.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@Murat Cömez
Hadi ya ben de benim hakkimda elestiri yaptiginizi düşünmüştüm :)

@mtbrnhc
Katiliyorum size

Bence de bu şaka değil baska birşey. Neyse

• Beğen
Tepkiler: mtbrhnkc

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
@mariokaldato ellerinize sağlık. Öncelikle ölmüş denilen bir kadroyu canlandırdığınız için naçizane sizi tebrik ederim. Önemli ve örnek bir geri dönüşüm olmuş.
Diğer yandan ben tasarımı da çok beğendim. Belki ileri zamanlar için belki maşa değişikliği düşünülebilir. Ama olmazsa olmaz da değil elbette. Güzel gidiyorsa ve sağlamsa daha ne olsun.
İlk bisiklet için bence müthiş bir başlangıç. Sizden yeni projeler bekliyor olduğumu bilmenizi isterim.
Saygı ve sevgilerle...

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@umut aydemir

@nonsteril

Arkadaslar bu sakayi ben kendim yazmadim, cumhur beye söyledim de yaptım. O benimle beraber sakayi onayladi. Ben can cigerim arkasimin yaptigi isi neden elestireyim? Yukarida da aciklama yaptım siz hala neyin kafasindasiniz anlamiyorum.

• Beğen
Tepki
51
Bisiklet
Cube
@Murat Cömez çok haklısınız. Eşeklik ettik işte.

Kafa durumunu şöyle izah edeyim, umarım anlamanıza yardımcı olur :

Hepimizin bildiği birisi bir pasta yapmaya girişir, ilk tecrübesidir ama çok çalışır. Ve bir pasta yapar sonuçta. Yine hepimizin pasta üstadı ve yapıcı öğretici bir insan olduğunu bildiğimiz bir başkası gelir ve bu ne biçim şey, olmaz olsun der, daha bir sürü de laf sayar.. Sonra da şaka der. Biz de o ne biçim şaka deriz.

Kafa bu. Umarım anlatabilmişimdir.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.516
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Mercedes bisiklet de gördük! :D

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ahmetgitar Guzel dusuncelerin icin cok mutlu oldum Ahmet . Elbette ki copten hurda kadroyu al iki boya ona restorasyon denmez. Bu kadro setin cok farkli bir hikayesi var ve belki ilerde anlatirim. Tamamen ergen heyecanlarla ve ahmakca bi cesaretle bu zor yola giristim. Ama sonucu puanlandirmam gerekirse kendime 100 uzerinden en fazla 30veririm. Turlarimi yapmayi dusundugum bu bisikletimin yavas yavas eksiklerini cokta kapitalizne kapilmadan halletneye calisacagim. Tekrar tesekkurler

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
@mariokaldato siz kendinize 30 verdiyseniz demek ki önünüz çok açık.
Takipteyim.

Not: Kapitalizm ve kültürüne vurulan her darbe önemli ve gereklidir. Sağ olun.

• Beğen

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Abi harika bir bisiklet olmuş maaşaALLAH. İyi günlerde kullan. Her parçasında dizaynında renklerinde kendi el emeğinin olduğu bir bisikletle gezmek de apayrı bir keyif olsa gerek. Bursa'ya geldiğimde alırım bi tur :harika:

• Beğen

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@umut aydemir
Iste ben anladim da siz anlamamissiniz, ben sakayi cumhur beyle beraber yaptim diyorum, yani sakada onun da katkisi var. Ha bu arda cumhur bey konuya acan @mariokaldato oluyor.
Face den ben sordum yap dedi ben de yaptim ne var bunda sizlere ne sizelere bir sey dedimmi ben? YOK. Sadece cumhur benim konularimda benimle ayni sakalara benzer seyler yaziyordu bende sordum sen de yap abi dedi.

Cumhurla aramizdaki samimiyeti ve arkadasligi bu konudan inceleye bilirsiniz. Belki biraz daha iyi anlarsiniz arkadaslik neymis.
(link)

Yeter ya arkadasimla da saka yapamiyacakmiyim, @mariokaldato nerdesin sen de bir seyler desene ya.

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@Murat Cömez Sizin gibi bir insana "Orada yer edinemeyen, aşağılık psikolojisine girmiş insanlar, Türkiye'ye gelince Euro saçarak kendilerini ağa yapar, sanarlar." diye söylendi ya ben artık gerçekten sizin kıskanılan bir insan olduğunuzu anlamış oldum. Bir insanı tanımadan etmeden bu cümleyi kurmak çok yanlış bir durum bana göre. Az çok sizin ne yardımlar ve projeler yaptığınızı görüyoruz ve buna rağmen böyle şeyler söyleniyorsa siz gerçekten bu forum için fazla bir insansınız.

• Beğen

ebaklaci

Üye
Tepki
142
İsim
Ertuğrul
Bisiklet
Bisan
@mariokaldato Cumhur abi (toprağım) hayırlı olsun sağlıkla kazasız belasız bol pedalla. 1 haftadır bekliyordum :harika:
Bu arada konuyu ilk sayfadan itibaren okudum fena kandırdınız bizi, son sayfaya gelene kadar çok üzüldüm. Ailecek arkadaştı bu abiler ne oluyo dedim, sazan avı avlandım:koptum:

• Beğen

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Burak Boralılar
Burak bosver, kom ne derse desin. Ben canim arkadasimla saka yapayim dedim ve cumhurun da bundan haberi vardi ama gel görki arada bu tür kisiler de cikiyor. Cok sagol destegin icin.

@ebaklaci
Kameraya gülümsedinmi, allaha sükür sakadan anlayan birisi cikti.:harika::harika::):) Anlayisin icin tesekkürler.