Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merabalar cumletten

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında 0FlamE0 tarafından paylaşıldı.

1. 0FlamE0

0FlamE0 Yeni Üye

Merabalar arkadaslar. Forumunuza yeni biri daha katıldı. adım Hakan. Dun kron tourer aldım. Bısıklet gayet rahat ve performansı yuksek(bana gore tabı):)...Yanlız kafamda ıkı soru var.
    1. Bunda suluk ıcın yer yok Egerkı kendım yaparsam garantıden cıkar. nasıl halledıcez cırt cırtlı falan suluk mu var acaba ?
    2. Sigma nın 60 tl ye - Sigma Sport Kilo Metre Saati BC 1009,
    35 tl ye - Sigma Sport Kilometre Saati BC 509

Bunların arasındakı fark nedır ? Ucuz olan benı ıdare eder mı ? Lastık ebatı bılgılerı falan gırebılınırmı ?(ucuz oldugu ıcın belkı daha adi bisiydir sizlere danısıyım) ve son olarak da cevaplarınızı beklıyorum. sabah sıparıs verecegım. Sımdıden tesekkurler bıraz kafanızı sısırdım sanırım.

2. Ali Cem Gülbitti

Ali Cem Gülbitti Üye

Seviye:
    1) cırtcırt, selealtı aparat vb. çözümler var
    2)birçok fark var ama benim için önemli olan max hızı aklında utması, 1009 da bu özellik var
    lastik ebatı yazmak için yöntem önerisi

sibop yere dik gelcek sekilde konumlandırım yere işaret koyun, 1 tur ilerleyin, tur sonunda sibobun geldiği noktayla işaret arası mesafe ör: 2345mm bunu sigmaya girin

mustafa solakzade bunu beğendi.
  3. MURAT PENDİK

MURAT PENDİK Yeni Üye

Seviye:
    slm standart suluk yerine kalın cırtlarsın ben öyle yaptım

4. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun. Çok güzel bir tercih yapmışsınız. Kron Tourer gayet kaliteli ve sürüş keyfi yüksek bir model.

Suluk konusunda arkadaşların dediği gibi cırtcırt pratik bir çözüm. Kullanıkça en uygun ayarları bulacaksınız.

Ben 6 aydır Sigma bc 509 kullanıyorum. Eksikliğini hissettiğim 2 fonksiyon;
    1) max. hız 2) ortalama hız
    Bu iki özellikte bc 1009 da mevcut.
    Bu iki özellik sizin için fazla önemli değilse bc 509 yeterli olur. Kalitesinden şüpheniz olmasın defalarca sağanak yağmurda uzun yolculuklar yaptım alette tık yok.
    Bu arada lastik ebatına göre kullanım kılavuzunda hangi değeri girmeniz gerektiğini gösteren ayrıntılı bir tablo var.

Bol pedallı günler dilerim :)