Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Melsa bisiklet (fuji, kawasaki, breezer, se bikes, oval concept) dist. ve üretici

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Hamit E. tarafından paylaşıldı.

1. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    kafama takılan başka bir konuyu siz arkadaşların yorumlarına açmak istiyorum. reklam yada imaj yaratmak değil amacım

arkadaşlar başlıkta geçen bisiklet firması izmir de kemalpaşa organize sanayi bölgesinde. benim aklıma takılan esas şey. forumda tavsiye konularında yada başka konularda fuji markasına iyi denirken, kawasakiye iyi gözle bakılmıyor. sonuçta melsa bisiklet burada sıfırdan üretim yapmıyordur diye tahmin ediyorum. kendimizimi kandırıyoruz yoksa sürü psikolojisi ile mi hareket ediyoruz.

başlıkta belirttiğim se bikes markasınında bence güzel görünen başlangıç için ekipmanları güzel olan bisikletleri var.

hepsi aynı yerde aynı şekilde dışardan ithal burada montaj olarak üretiliyorsa aşağı yukarı hepsi belli bir kalitede değilmidir??

2. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sanırım sorun kadro.

3. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    nasıl yani kadro? ağırlıkmı şekilmi? yeni kadroların hepsi aliminyum zaten. ağırlık olarak nekadar farkeder ki

4. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Türkiye'de bu markaların fuji,carraro,kawasaki,ghost vs. sadece montajı yapılıyormuş. Malzemeler yurtdışı'ndan geliyormuş o yüzden kalite farkı vardır diye düşünüyorum.