Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mekk Pinerolo Al Zr 2015

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Evliya tarafından paylaşıldı.

1. Evliya

Evliya JosefJosef

Adı:
    Tarık
    Seviye:
    Hi.İnternet sitesinde gördüğüm bu bisiklet sizce nasıl'dır.

Wiggle | Mekk Pinerolo AL ZR 2015 | Road Bikes Pınarelo deyince akan sular duruyor bende.Ama kadiroda hiç bir yerde pınarelo yazdığını ben göremedim bunu kullanandınızmı yada kullanan birisini tanıyormusunuz yorum yapabilirmisin?

?

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Pınarello ıle karıstırmadıgınızı umuyorum.Bu ıngılız markası olan bır bisiklet ve fıyat performans bisikletı.Karbon masalı , R500 jantlı sora ve clarıs karısımlı guzel bir bisiklet . Bisiklet e ek olarak 100 dolar kargo ucretı var ve 444 dolar uzerınden %18 vergı.Eger 1500 lıraya kadar butcenız varsa arastırdıgım kadarıyla alabılecegınız en ıyı bisikletın bu olması gerekıyor :) Mekk-Pinerolo-AL-ZR-Sora-Claris-2014-Road-Bikes-White-Red-144000148.jpg Mekk-Pinerolo-AL-ZR-Sora-Claris-2014-Road-Bikes-White-Red-144000148-0.jpg

Murat B. bunu beğendi.
  3. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisikletin modeli olan Pinerolo'yu, marka olan Pinarello ile karıştırıyorsunuz galiba...

Mekk, bir İngiliz markası, İtalyan görünümlü, fiyat/performans konusunda başarılı bisikletler üretiyor. Baktığınız model için kısa bir inceleme:
    Mekk Pinerolo AL ZR - in brief review - BikeRadar

4. Evliya

Evliya JosefJosef

Adı:
    Tarık
    Seviye:
    Mekk pınarelo yazıyordu :D Triban 500 yada Triban 300'e göre sizce daha iyi bir bisikletmi ?

Yabancı di'im çok kötü olduğu için sadece aldığı puanı anlıyabildim :/