Meilan X6 Stop Lambası

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Bu tarz ışıklarda moon ve cat eye iyidir. Moon comet veya cat eye volt 50_100_200 hepsi güzel ve kalitelidir ancak fiyatlar maalesef çok yüksek.

Scudo

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@Alizee Valla diğer ışıklar dediğiniz 3 5 liralık ışıklarsa onlardan kat kat üstün olacağını düşünüyorum. Kalem pillerle çalışan ışık var bende ve arkadaşımda. Yolda giderken 2 araba boyundan sonra ışık gözükmüyor. Sanki hiç ışık yokmuş gibi kalıyor. 50 lümen değer bence iyi ve bu fiyata Türkiye piyasasında böyle ürün yok diye düşünüyorum.

Tergat53

Üye
Tepki
4
İsim
TUNA
Bisiklet
Salcano
Selamlar, biz bu ürünü ithal ediyoruz. Tamamen garantili. sitemizden takip edebilirsiniz. Facebook ve instagram dan da sipariş verebiliyorsunz. (link)

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
Meilan X6 dan iki adet aldım arkadaşım ve kendim için. Açıkçası hayran kaldım. Boyutunun küçük olmasına rağmen baya iy8 aydınlatıyor. 6 çeşit modu var ve 36 saate kadar şarjı dayanıyormuş. Bir kaç foto yollayım alacak olanlara fikir vermiş olsun.
20160331_162821.jpg
20160331_162851.jpg

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

Togursamsun

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Emin
Bisiklet
Corratec
@Burakb993 güzelde bataryası bitince kaldır çöpe at.Bu duruma bir çözüm varmı?

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@Togursamsun İçini açmadım tabii ama bence kalem pil veya 18600 diye adlandırılan pil vardır içinde. Bir sorun olursa bir kaç pil ve lehim işine bakar bence.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

iconian

Üye
Tepki
33
İsim
Özant
Bisiklet
Sedona
Bende bugün satın aldım 36 tl falan geliyor.20 gun sonra.sarjlı olması gayet iyi, darbe ve ışık sensorude varmış ama pek kullanışlı bir fonksiyon olmamış.alarm gibi ses çıkarmış olsa fena olurdu ama.

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@demir demir Hareket sensörü ışık açıkken bisiklet belli bir süre duruyorsa eğer devreye girip ışığı söndürüyor. Sonra ufak bir sarsılma ile yeniden yanmaya başlıyor. Seyir halinde sadece gündüz vakti eğer çok ışık alırsa sönüyor

• Beğen
Tepkiler: demir demir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İsik sensoru cok dengesiz . gunduz 3-4 gibi yanmaya basliyor .

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@demir demir Devre dışı seçeneği yok maalesef. Zaten gündüz eğer yakmak istiyorsanız çok güneş ışığı almadığı sürece sönmüyor. Akşam sürüşlerinde ise bisiklet belli bir süre hareketsiz halde durmadığı sürece sönmüyor.

Tepki
0
Bende var bir tane.sahil yolu duz.sarsinti yok.sonuyor bundan dolayi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@demir demir Bende yeri geliyor sahilde sürüyorum ama hiç başıma gelmedi bu. Yolun bozuk olması değil bisikletin üzerinde olmanız hareket etmeniz bile yeter.

Tepki
0
Benimkinin sensoru cok hassas degil ozaman

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iconian

Üye
Tepki
33
İsim
Özant
Bisiklet
Sedona
ae_1462198498179.jpg bugün test ettim ışık olarak gayet yeterli.hareket sensoru işini gayet iyi yapıyor ışık sensörü malesef dengesiz.Ama genel olarak ben çok mennun kaldım.

• Beğen
Tepkiler: Burak Boralılar

ukyo

Üye
Tepki
14
İsim
ali v.
Bisiklet
Geotech
görüntü olarak başarılı ancak ben gündüzde ışık kullanan birisiyim keşke sensör işine hiç girmeselermiş, birazda evhamlıyımdır acaba söndümü diye durup kontrol ederim,

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Ben x6 kullanıyorum. Hareket halinde sönme sıkıntısını hiç yaşamadım. Tuşa uzun basarak gündüz de çalışmasını sağladım, nasıl yaptım bilmiyorum ama gündüz de hareket ettiğinde çalışıyor. Belki sensörü bozuktur bilmiyorum ama gündüz de kullanmak isteyenlerdenim o yüzden rahatsız olmadım.

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ukyo