Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MeçhuL

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Mehmet Karaçam tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Karaçam

Mehmet Karaçam Bisikletkolik

Seviye:
    Bu seferki macera memleketim Yalova da geçiyor.Gidilen yer Su düşen şelalesi.Görülmesi gerekli yerlerden biri olduğunu düşünüyorum ancak bu sefer kamp yapma kararı aldığım için su düşen şelalesine vardığımda biraz moralim bozuldu, epey ağır bir yük ve rampalarla dolu uzun bir yoldan sonra vardığım su düşen şelalesinin zemini kamp yapmaya hiç uygun değildi.bende mecburen biraz soluklandıktan sonra kamp yapabileceğim başka bir yer aramak üzere yola koyuldum yine o kadar yorgun olmama rağmen...biraz daha ilerledikten sonra nacaklı köyüne varmadan yol üstünde uygun bir yer bulup çadırı kurmak üzere bagajı boşaltmaya başladım...aslında o kadar çok şey var ki yazacak ama lafı fazla uzatmaya gerek yok.ancak atlattığım tehlikenin büyüklüğünü sabah olunca anlıyorum.pazar sabahı piknik yapmaya gelen insanlarla karşılaşıyorum çadırın içinden çıkınca.gece burda kalıp kalmadığımı soruyorlar bende evet diyorum.inanamıyorlar meğer bu zamanlar ayılar için yavrularını gezdirme zamanlarıymış ve gerçekten çok şanslı olduğumu heycanlı bir şekilde anlatıyorlar bana bende o zaman tehlikenin büyük olduğuna inanıyorum.her neyse çok şükür yaşıyorum hala..

işte fotoğraflar.

Saygılarımla

2. erdemis

erdemis Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel Tur Tebrikler. Restaurant birinci sınıf

3. Alp Aslan

Alp Aslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bravo kardeş çok yorucu olduğu belli ama çokda keyifli olmuştur eminim.

Mehmet Karaçam bunu beğendi.
  4. Mehmet Boran

Mehmet Boran Forum Bağımlısı

Seviye:
    Anlattıklarını okuyunca ben oturduğum yerde heyecanlandım Mehmet , bu hayvanlar insan kokusunu yerini bulacak derecede alırmı acaba, ayaklarına sağlık görüşmek dileğiyle.

5. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Sansli oldugunuz baska bir konu da, kullandiginiz lastiklerle sorun yasamadan geziyi tamamlamaniz olmus.
    Tabi gercekten oyle ise...:)

6. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    paylaşım için teşekkürleerr bu resimleri gördükçe artık gidiyorum kovadaya gölcüğe kalmaya ...

7. Mehmet Karaçam

Mehmet Karaçam Bisikletkolik

Seviye:

teşekkürler.ancak son cümlede ne demek istediğinizi pek anlayamadım.maxlight lastikler oldukça hafif ve dayanıksız lastikler olarak bilinsede, oldukça sağlam ve sorunsuz lastiklerdir.yaklaşık 6 aydır kullanıyorum sadece bir defa arka lastik patladı o da asfalt zemin üzerinde...

Bora bunu beğendi.
  8. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Yani lastik ile belki problem olmustur da, burda ayrinti diye belirtmemissinizdir demek istemistim..
    Lastikleri marathon falandir diye tahmin ediyordum, ancak son anda maxxlite oldugu gozume carpti ve gercekten cok sasirdim:eek:
    Neyse simdi MASALLAH diyelim de nazar degdirmeyelim, bundan sonra bisey olursa benden bilmeyin

9. haceli yılmaz

haceli yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    aman kardeşim kurda kuşa yem olursun ya :eek: güzel gün gecirdiğine eminim dostum acık büfede burdan cok hoş gözüküyor menüde zengin ayaklarına sağlık

10. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aman dikkat. Bisiklet tecrübesi ile doğal ortamda kamp tecrübesi birbirlerinden tamamen ayrı şeyler. Kamp attığınız yere dair çevredeki insanları bilgilendirmeniz, görüş almanız gerekirdi. Tabii çevrede insan olmayınca biraz tehlikeli oluyor. En basitinden bir yaban domuzu bile yemeklere musallat olabilirdi.

Güzel gezi olmuş, tebrikler.