Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maxxıs 26 X 1.75 Overdrive Maxxprotect 27 Tpı hakkında

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Ozan Güneri tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Telli lastiktir kevlar değildir.Yaklaşık ağırlığı 650-700 gramdır.Bu lastikler hakkında sorduğunuz diğer sorular için daha önce açılmış birkaç tane konu başlığı bulunmaktadır.Gelişmiş aramadan faydalanarak ulaşabilirsiniz.

3. Ozan Güneri

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aradığım bilgi bu idi teşekkürler.

4. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    6 aydır kullanıyorum tavsiye ederim
    ancak
    cst daha uygun fiatlı

yağışta kullanamazsınız

Ozan Güneri bunu beğendi.
  5. Ozan Güneri

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    yağışta kayıyormu bu lastik ?

mustafa akman bunu beğendi.
  6. emin tak

emin tak Aktif Üye

Seviye:
    Yağışta kullanabilirsin tabi ki ama dişli kadar performans olmaz elbette..

Bende bu lastik ile ilgli konu açmıştım sanırım takip ettin..Çınar'dan aldım ben lastiği fiyatı çok uygun..

Bence telli al-kullan bitir o lastiği ,sonra yurtdışından getirtebilirsin kevlarlı olanını.Ebay da kevlarlı olanı 25 dolar civarı..

Ben lastikten çok memnunun deyim yerindeyse akıyor..Rubena Flash aldık kardeşime o da Maxxis Overdrive ı taklit etmiş gibi gözüküyor..Çizgileri çok benziyor.Flash'ı da çok öven var fiyatıda 15 lira.

Bana Çınar'dan gelen lastikte reflektör yoktu ne yazık ki 1.75 lerin reflektörlüsü kalmamış.Ama gelen lastikte 27 TPI olması gerekirken 60 TPI yazıyordu üstünde ne hikmetse:D

Velhasıl al Çınar'dan tepe tepe kullan derim iyi lastiktir...

Bu arada Ferhat Abi moderatör yardımcısı olmuşsun hayırlı olsun..Bisikleti de mi değiştin abi Scott gözüküyor..O da hayırlı olsun:)

BORA AÇAR ve Ozan Güneri bunu beğendi.
  7. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Çoğu arkadaşın yazdığı gibi yağışta dişlilere göre kötüdür durumu yanlıştır.Dişli lastiklerin bir çoğu çamur ve toprak için üretilmişlerdir asfalt üzerinde ıslak yolda çokda iyi değillerdir.Bu tip lastikler ise asfalt için üretildiklerinden ıslak yolda daha başarılıdırlar.Ayrıca ıslakta tutma mesafesi ve kalitesini dişlerden daha fazla lastiğin hamuru belirler.Bu lastiklerde hamur aşırı kaliteli değil fakat sonuçta maxsis lastik, cst ve rubena ile kıyaslanamayacak ölçüde iyidir.
    Teşekkürler Emin evet 2 haftada çok şey değişti :)

Sinan Ceylan ve Ozan Güneri bunu beğendi.
  8. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Overdrive yol tutuşu iyi bir lastiktir.Islak zeminde kullanabilirsiniz gayet dengeli.Şiddetle tavsiye ederim.

Dişli lastik iyi değildir.Arazi lastikleri asfalt zeminlerde çok kötü yol tutuşuna sahiptirler(Adı üstünde arazide gitmek için yapılmışlardır).Hele ıslak asfalt zeminde arazi lastikleri işkencedir.

Sinan Ceylan bunu beğendi.
  9. aykut yiğitel

aykut yiğitel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bugun cinar'dan aldigim Maxxis 26 X 1.75 Overdrive Maxxprotect lastiklerim elime ulasti. Bir cirpida degistiriverdim lastikleri (youtube sagolsun). Bisikletin ustundeki dandik CST 26x2.1 lerden sonra kaymak gibi geldi vallahi.

Yaninda bir de elostomer kapli barend siparis etmistim. Onlarda son derece kullanisli gorunuyor. Henuz takmadim ama elcikleri kaydirmak biraz zahmetli olacak gibi.

Bir de spd ayakkabiyla pedal aldik mi simdilik yeter :)

10. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Speed ayakkabıyı 100 tl nin aşşağısında bulmak zor , decathlon mağazasında 89 tl ve 109 tl lik 2 tane model var gidip bakabilirsiniz. Ayrıca kilitli pedalda mevcut isterseniz ordan veya erdoğanlarbisikletten shimano m520 nin (beyaz, gümüş, siyah renkleri mevcut)modellerinden birini seçebilirsiniz oda 55 lira dır.Fakat benim önerim decathlondan almanız çünkü spd pedallar bildiğiniz gibi küçük olurlar mtb niz varsa eğer pedallar çok sırıtıyor decathlondakiler diğer pedallara göre daha büyüktür boyutu fiyatıda aynıdır 55 lira, gidip bi bakın derim kolay gelsin :)