Max 700-800 TL Şehir Bisikleti Önerisi

cihangir

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
kendi sitesinde dahi dağ bisikleti olarak geçiyor. neyse sorun değil bisiklet olsun da varsın çamurdan olsun :)

• Beğen
Tepkiler: engin444
Scudo

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
Bende wildfire dan belki legarda ya geçerim ama daha belli değil ama 21 vites olmaz teni alacağım bisiklet

akndgl

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Akın
Bisiklet
Carraro
Mosso Legarda 1521 üzmez, tavsiye olunur.

• Beğen
Tepkiler: M.Fatih

cihangir

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
(link)

@lazrail8181

@Gökhan06

Arkadaslar kaynak totom degil :D kaynak mosso nun resmi sitesi. Adamlar kendi urettikleri mala mtb diyor siz hybrit. Helal. :D Bu "Benim adim Ahmet. Hayır olur mu lan senin adın Mehmet." gibi bisey oluyor. :D iyi okuyun ogrenin. Mosso legarda buz gibi mtb dir. Fiyatina gore de harikadir. Neyse. Uzatmanin manasi yok. Mosso iyidir iyi. :D

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
@cihangir 1521 trekking bisikletidir 1.5 inchlik dişsiz lastikle dağda gitme şansı yok hafif arazide kullanılabilir anca.

akndgl

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Akın
Bisiklet
Carraro
@cihangir kadronun üzerinde ikisi de yazıyor. MTB de yazıyor HYBRID BIKE da. Kardo yapısı olarak MTB ye daha yakın, hatta tamamen MTB diyebiliriz. Ama arka çatal açıklığı, üzerinde takılı gelen 700c38 lastikten daha kalın lastik takmaya pek müsait değil. Aynı genişlikteki bi cyclocross lastiği ile MTB tadında sürüşler yapılabilir gibi sanki. Neticede MTB kadrosuna MTB lastiği takılmasına olanak verilmemiş bir HYBRID BIKE, ama ne dersen de güzel alet :)

• Beğen
Tepkiler: cihangir

bekotechno

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Bekir
Bisiklet
Carraro
bu fiyata mosso uyar bende 1421 modeli var tek sorun fren pabuçları küçük ve çabuk eriyor bisiklet çabuk durmuyor çözüm '! 2 çift baradine fren pabuç alıp takıyorsun frenler 10 numara oluyor bende öyle şu an

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
@Gökhan06
Alabilirsin etkisini görürsün. Ama çok da birşey beklememek gerekir.

Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
@cihangir dostum sen mossonun sitesine bakarsan çok yanılırsın.her yazılana inanma bilgi ve tecrüben olmadanda iddialaşmanın bi anlamı yok.bazı parçalar sitede yazdığından farklı herşey yazıldığı gibi değil.hatta bazı modellerde vites sistemi altus yazar fakat tourney çıkar.buda sizleri yanıltır.buda neye benzer biliyormusun (baban ismini ahmet koymuş nufus memuru mehmet yazmış ama gerçek ismin ahmettir) değilmi.kapişşş :)

@cihangir ayrıca kısa bi örnek vereyim sitede lastikler 700*38C yazıyor ama orjinalinde 700*32C :-;

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@Gökhan06 Legarda Candır, cep dostudur, sağlamdır ve dikkatleri üzerine çekendir.

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
@cihangir hocam legarda 1521 msm hybrit bir bisikletdir evde olaaydim kadronun fotosunu ceker atardim ordada yaziyor. 1521 mdm modelide var belki onla karistiriyorsunuzdur. O sitede yazdiklarina bakmayin viter 3x8 yazmislar oda yalnis, 3x7 vites var.

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
1 haftaya kadar legarda sahibiyim tavsiyeleriniz için teşşekkür ederim:harika:

• Beğen

cihangir

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
@lazrail8181 31 yasindayim yaklasik 25 senedir bisiklet tepesindeyim. Allah'a sukurler olsun en azindan kendime yetecek kadar tecrubeyi edindigimi dusunuyorum. O zaman bize bu adamlarin sattiklari bu urunu neden mtb katagorisinde sattiklarini engin coskun sonsuz bilgilerinizle bize aciklayin da sizin bu erisilmez tecrubenizden pay alalim. Bu arada üslubunuz son derece kaba ve buraya yakismayacak türden. Kapiş kupiş gibi kelimeleri siz gidin arkadaşlarınıza mı söylüyosunuz aile arasında mı kullanıyosunuz nerede kullanıyosanız orada kullanın. Ben sizin ne babanızım ne de kankanız. Tartışmanın da lüzumu yok yersiz ve seviyesiz kelimelerin de... İnşallah anlatabilmişimdir.

@akndgl

@lazrail8181

Demek ki cok da bilgi sahibi degilmissiniz. Ögrenmek ayip degil.

@Gökhan06

Şimdiden hayirli olsun. Kazasiz belasiz guzel gunlerde kullanirsin insallah. :harika::harika::harika:

bekotechno

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Bekir
Bisiklet
Carraro
aman bisiklet alırken sağlam bir kilit alın hırsızların göz bebeği mosso dün akşam çalınacakken hırsızı yakaladık...

(link)

Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
@cihangir dostum kusura bakma ne seni nede bilgini küçümseme gibi bir lüksüm zaten olamaz.ben sadece bu bisikleti kullandığım için hangi kategoride ve bu firmanın sitede belirttiği birçok bilginin hatalı olduğunu anlatmaya çalışıyorum.bunuda tecrübelerime dayanarak ve detaylı araştırmalarım sonucu soylüyorum.tabikide tartışmanın hiç anlamı yok.sürçü lisan ettiysem affola.iyi geceler...

• Beğen