Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

max. 2000 TL bütçeye karbon yol bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Junkiea tarafından paylaşıldı.

1. Junkiea

Junkiea Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba. Full karbon kadrolu bir bisikleti 2000 TL'ye kadar satan tanıdığınız biri var mı ? Alüminyum alıpta pişman olmak istemiyorum, donanımı bir şekilde ilerleyen zamanda yükseltirim diye düşünüyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bu bütçeyle karbon maşalı alabilirsiniz, karbon kadrolu alamazsınız. Yerli olsa bile mümkün değil.

Zaten komple karbon yapıda olanların donanımları da en az Shimano 105 veya SRAM Force falan olur benim bildiğim kadarıyla. Yani Shimano 2300 veya Sora donanımlı komple karbon bisiklet görmedim şimdiye kadar. Belki yurtdışında olabilir.

Toplama yoluna gidebilirsiniz ama o da çok zor olur bence.

3. Junkiea

Junkiea Aktif Üye

Seviye:
    hmm alamayacağız gibi duruyor o vakit. ikinci el falanda olsa bulunmaz mı peki?

4. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İkinci elde elbette bulunabilir. Hatta bazen mükemmel makineler düşüyor toplama olarak. Geçtiğimiz aylarda bir adet düşmüştü, 1750 liraya siyah komple SRAM Rival ve Force karışımı bir bisiklet. Erdoğanlar'da toplatılmış. Yepyeni bisikletti, çok temizdi. Alacaktım ama az farkla kaçırdım. :) İçim gitmişti. Takip ederseniz, bu tip bir şeye denk gelebilirsiniz. Şu anda bir adet Cannondale Synapse mevcut, 2500 lira diyor sahibi. İlanlarda görebilirsiniz, full karbon.