Max.1500 Tl Ye Sifir Yol Bİsİkletİ Araniyor.toplanmali Mi? Hazir Mi Alinmali?

Tepki
32
BİANCHİNİN DURUMUNDAN HABERİMİZ VAR:( SLR SERİLERİNİ TANIYORUZ. MAX.1500 tl ye sıfır yol bisikleti toplasakmı iyi? hazır alsak mı? konyalı arkadsaşlardan da önerileri bekliyorum.iyi forumlar.

Scudo

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
bütçeyi azcık daha zorlayıp 0 cannondale caad 9 ( tiagra ) modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Bu bahsettim bisiklet 1500 e toplayacağınız bisikletten iyi , Bianchi den kat kat daha iyi olacaktır...

Tepki
32
peki ne kadar fiyatı bilgin varmı? başka marka veya model ne önerirsin.sadece fiyatlarını bildiğin bisikletler varsa onlarda olabilir.zaten konyadayım bulabilec eğim yuerler varsa oradan alabilirim bu aletleri
teşekkür ederim

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Toplamak her zaman daha mantıklıdır.Bir de bisikleti tek tek parçalarla toplamanın zevki bambaşkadır. Emeğin sonunda çıkan sonuç mükemmel oluyor.

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
2009 Giantlara bakmanızı öneririm. Fiyat performans bakımından son dönemlerde bayağı bir atak durumuna geçtiler.

Tepki
32
GİANTLARA BAKTIM GÜZEL BİSİKLETLER.en çok tcr modeli hoşuma gitti hani şu jant teli az olan.fakat fiyat konusunda bişeyler bulamadım nerde bulabilirim acaba.1500 tl ye alınabilir mi veya tam fiyatı nedir bilmiyorum.tolga yalcının önerdiği canondale bisiklet de güzeldi. malum hepimizin ortak sorunu olan maddiyat sorunu var maalesef.daha çok bilgiye ihtiyacım var.....TEŞEKKÜRLER:)

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Kron yol bisikletine bakmanı tavsiye ederim.Hatta burda biri resimlerinide yayınlamıştı!!!(link) buda linki sana...Bisiklet çok güzel.Üzmez seni...Emeğinin karşılığını kat kat verir...

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
1500 tl ye burada sıfır olarak iyi bir bisiklet bulmanız biraz zor. Tiagra donanımlı Cannondale, Giant veya Specalized gibi marka bisikletler genelde 1000-1200 Euro civarındalar. Sıfır/2nci el parçalar ve uygun bir kadro ile bütçeniz dahilinde toplama yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Ahmet Miura

Forum Demirbaşı
Tepki
845
İsim
Ahmet Cemiloglu
Bisiklet
Diğer
Elinizde hatrı sayılır ve yeni kadrolara uyacak kadar parçanız varsa toplamak mantıklı olabilir ama genellikle hazırını almak hem bisiklete hızla kavuşmak, hem garanti kapsamından faydalanmak, hem de taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanmak için avantajlı olabilir. Parçaları tek tek seçip bisikleti kendiniz oluşturmak isterseniz durum farklı tabi...

Tepki
32
saol mustafa kemal biraz içim rahatladı:)gene ben bakayım.cahillik kötü bişey sormadan edemiyor insan sağa sola .teşekkür ederim.

Tepki
3
ben de 6 ay önce öğrendim nedir ne değildir cahillik ne demek.
sormak lazım tabi bu kadar çok para vermeden önce gayet doğal.

Tepki
32
MUSTAFA KEMAL EĞER MÜMKÜNSE BİSİKLETİN FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İSTERİM.seçim için doğru karar vermek lazım görmek de fayda var diye düşünüyorum.peki bunların lastik patlama olayları çok oluyomuş doğrumu? en çok ondan şüphe ediyorum.benim bineceğim yer asfalt sadece evin sokağı mucur,çakıl.orada binmem caddeye kadar yürümeye razıyım olmazmı?
madem forumda yeniyiz bi ''yeni''lik yapmak yapmak gerek:in: . tekrar teşekkürler.

Tepki
32
Mustafa Ben Bu Fİyatlardan ŞÜphelİyİm.1500 Tl Cİvari Speedster Fİyati Pek İnanmadaim .ve İnternette AraŞtirdim İkİncİ Ellerİ Bİle 1750 Cİvari Sen Ne Dersİn.......;)

Tepki
37
temiz ikinci el bulabilirsen daha mantıklı toplama işi çoğu zaman pahalıya mal olur veya uzun zaman alabilir bir an önce bisiklete kavuşmak için uygun fiyata ikinci eller bulabilir yada KK vade farksız 12 taksit olarak 1800-2000 gibi rakamlara sıfır, garantili ve kaliteli bir bisiklete sahip olabilirsin.

Tepki
2
senin kararın fakat toplayıp istediklerini takmak var hazır alıp kullanmak var ona göre değerlendir.

AHMET SAFA

Aktif Üye
Tepki
106
trek bakmanıtavsiye ederim trek hafiftir.10 numara yol bisikletidir.Hem ağırlığıyla insanı yormaz hemde ömür boyu garantilidir...:)

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
M size Speedster30 kadro
ultegra sl aynakol, arka attırıcı
105 ön attırıcı
tiagra vites fren sistemi ve ruble
105 zincir
pro seleborusu ve gidon
uno gidon boynu
quando tx rulmanlı göbekler