Max 1000 TL'ye kadar MTB Bisiklet Tavsiyesi

cahitacil

Daimi Üye
Tepki
75
İsim
Cahit AÇIL
Merhabalar! Daha öncede konu açmıştım fakat fikrimi değiştirdim ve fiyatı yükselttim daha güzel bir bisiklet almak istiyorum.Ancak o kadar çok model varki tecrübeli arkadaşlardan yardım istriyorum.MTB tarzında şık, kaliteli, ön-arka hidrolik disk frenli bir model arıyorum.En fazla 1000 TL verebilirim.Sizce bu fiyata alabileceğim en iyi fiyat olsun, donanım olsun,marka olsun hangi modeldir? Cevaplarınızı merakla bekliyorum.Herkese iyi forumlar... :)

Scudo

Ali Saral

Üye
Tepki
1
İncelediğim kadarıyla 1000 TL ye kadar hidrolik disk frenli 2 bisiklet var.

Salcano NG 255 SRD: 860 TL
(link)

Salcano NG 303 SD : 717 TL
(link)

NG 255 SRD modeline bir arkadaşım için gidip bakmıştık. Netteki resimlerinde gözüktüğünden daha güzel bir bisiklet. Parçaları olarak değerlendirildiğindede fiyatı gerçekten çok uyugundu.

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
Ben de ng303sd kullanıyorum ama, temsili resimde ki ile kadro yapısının alakası yok!

(link)

Tepki
12
İsim
Oguz
Bisiklet
Sedona
temsili resimdeki kadro boylari 14 oldugu icin olabilir mi gozune degisik gelmesi ;)

Tepki
5
@Cahit Açıl

Arkadaşım markasına bakma (marka olarak bence çok iyi) üstündeki donanımlara bak bence salcano gayet ucuz ve iyi kaliteli bisikletler yapıyor.

Tepki
14
trek 4300 v,merida tfs x100, sedona 751... bunlar 1000 tl civarındaki bisikletler. bunların içindende gösterişe önem verirsen merida veya sedona daha bi alımlı.. eğer modifikasyon hastalığın varsa 3 ündende çabuk soğuyup model yükseltmek isteyebilirsin.. bence 2. el daha iyi özellikli bir bisiklet al yahut biraz bekle bütçeni 1500 tl civarına çıkar.

Nyo Ykpogl

Aktif Üye
Tepki
72
@Cahit Açıl

Fazlasıyla memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim ama fazla kullanınca frenleri diskler ısınma yapıyor 185lik rotarlar olsa daha iyi olurdu...

cahitacil

Daimi Üye
Tepki
75
İsim
Cahit AÇIL
Yalnız sizin dediğiniz modellerde sanırım hidrolik disk fren yok. Ben galiba salcano NG 255 SRD yada NG 303 SD alacağım.Hem fiyatlarıda iyi.

cahitacil

Daimi Üye
Tepki
75
İsim
Cahit AÇIL
@Nyo Ykpogl
Sizin kullandığınız Salcano'nun hangi modeli acaba?
Ve Salcano'yu en ucuz hangi siteden alabilirim?

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
@Cahit Açıl

Erdoğanlarda indirimde galiba Salcanolar.

cahitacil

Daimi Üye
Tepki
75
İsim
Cahit AÇIL
Arkadaşlar ben bütçemi biraz daha arttırdım ve daha güzel bi bisiklet almaya karar verdim. Aradağım özellikler full deore, hidrolik disk, kilitli amortisör gibi. En fazla 1500 TL olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu fiyatlarda alabileceğim en uygun fiyatlı ve donanımlı bisiklet markası nedir?

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
trek 3900 disk mekanik disk var üstünde 400 euro ydu sirkecide biyere sordum. 2010 model

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Cahit Açıl

slm.arkadaşım istersen elimdeki mevcut 5 bisikletden bazılarını satışa çıkardım.ben scott scale 30 ve giant xtc1.0 'ı kullanıyorum.onları satmaktan vazgeçtim.şu an internet sitesi sahibinden com da bir specialized var.ilan numarası bi bak istersen.fiyatda bişeyler daha yaparım.ayrıca satmak istediğim bir giant daha var.ama diski hidrolik değil.specialized bisikletim ön arka hidrolik diskli.kafana yatarsa gel bak.haberleşiriz.numaram enver