Mavic open pro jantlar

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
arkadaşlar rekor düzeyinde bir hafifliği olan bu jantları (kasnakları yani) setimle beraber satıyorum. kasnaklar tam 402 gram ağırlığındalar. :) tane fiyatı 60 eurodur. bu set ekim sonu kasım başında delta bisiklete yaptırıldı. teller saphir teldir. tane ağırlığı 5.5 gramdır. ayrıca 105 göbekler (56 modeli yani 2008 ki bilya teknolojisi dura ace dir bu göbeklerde) takıldı. ve 105 göbekleri aldığım zaman tartmıştım ultegralardan toplamda 10 gram daha hafiflerdi diye hatırlıyorum. lastikler toplam 2 kez yola çıktılar ve aşırı temizler. jant setinin sıfırdan tek farkı sıfır alırsanız daha çok ödersiniz:)

bana mal oluş fiyatı 500 ytl idi. ben 400 ytl ye veriyorum ayrıca alana jant setinden önce aldığın cst lastikler ve iç lastikler hediyemdir. cst lerin tanesi 10 euro yani çifti 40 ytl. iç lastiklerin ise bir tanesi mavi ulta hafif 65gr. (8 euro) diğeri cst 8 ytl. toplamda 68 ytl. yani ne kadar karlı bir iş yaptığınızı umarım anlarsınız. jant seti rijite açısından 36 telli yapılmıştır:D

ayrıca alan arkadaşa dura ace rubleyi 100 liraya vericem. sıfırı 118 eurodur çok temizdir, 9 ludur.

ödemenin 150 lirasını karttan çekebilirim çünki bir abimize borcum var. gerisi nakit olacaktır. çekebileceğim 150 yi taksit de yaparız.
(link)
(link)

(link)
(link)

ARKADAŞLAR FİYATIM SONDUR. jant seti temiz bile demiyorum size çünki alıp vitrine koyabilirsiniz. ürün iade garantilidir (tıpkı sattığım birçok ürün gibi) en ufak bir sorununu gösterin hemen iade alırım. Ankara içi elden teslim edilir şehir dışına çok uygun fiyata kargolanır. kargocu tanıdıklarım var kargo tabiki alıcının.
görüşürüz...

Scudo