Mavıc marka carbon kadro

muho

Üye
Tepki
6
Evet arkadaşlar bu benim forumdaki ilk mesajım. Bu işe yeni merak salan bir kişi olarak foruma katıldım.Henüz benim bir bisikletim yok ama en kısa zamanda almayı düşünüyorum.CORRATEC X-VERT MOTION bu bisiklet de benim tercihim olacak. Elimde şu anda karbon mavıc marka kadro var bunu da bana bir arkadaşım vermişti.bu kadroyu satmak istiyorum;Fiyatı nedir ne değildir hiç bilmiyorum ama satıcam ( en kısa zamanda fotoğraflarınıda burada görebilirisiniz ).bana bu kadronun fiyatı konusunda yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim...

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
resim koyarsan sana daha iyi yardımcı olacaklardır arkadaslar.

cihangil

Forum Demirbaşı
Tepki
57
ewt fiyatını ögrenin daha sonra satışa sunun hem fiyatı hakkında bilgi ve satış bir arada kozmopolitik bir durum oluyor;)

muho

Üye
Tepki
6
Evet dediğim gibi en kısa azmanda koyucam resimleri birde üzerinde şimeno dişli gurubu var ve pedallar onları sökemedim onlarla birlikte veririm artık

muho

Üye
Tepki
6
evet arkadaşlar bana fiyat konusunda yardımcı olursanız cok sevinirim...

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
Slm muho bu kadro benim gördüğüm kadarıyla karbon değil ki yanlış gördüğümü sanmıyorum marka konusunda bişey sölemek istemesemde kadronun üzerindekiler sadece mavic sticker'i sanırım neyse fiyat konusuna gelirsek fazla olmamalı diye düşünüyorum.
hayırlı satışlar ......

kabuscobar

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Trek
by_cix haklısın karbona benzemiyor alüminyum olduğuna bile şüpheliyim

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
muho kadro karbon değil ve anlasılan baya eski bir tip. Sen kadroyu bir tart buraya agırlıgını yaz. Lakin para edeceğini sanmıyorum.

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
kaynaklara bakılırsa ya çelik ya da titanyum. ama arka catalın bırlestıgı arka kulak tarafına bakılırsa titanyum agır basıyor ama tam emin degılım.
eger celıkse malzemesını bılmekte fayda var. ama cok etmez. tıtanyum ıse epey bi para eder diye dusunuyorum. bu arada eger on aynakolu orıjınali ıse yanılmıyorsam xt bu. kaliteli bi kadro oldugu aşikar tabii kendi aynakolu ise

iyi akşamlar

muho

Üye
Tepki
6
valla ben bu işten pek anlamıyorum ama bir sticker üzerinde titanyum yazıyor; kadro üzerindeki stcikerların detaylı fotoları aşağıda

(link)

(link)

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
evt bencede titanyuma cok benzıyo kaynak yerlerı bellı edıyo ayrıca çelik oldugunu sanmıyorum çunkü kaynak boyle olmazdı arkadaşımızda kaynak yerlerınden karıstırmıs olmalı

muho

Üye
Tepki
6
Zaten bana bu kadroyu yabancı biri verdi; evli bir çift bayan türk eşi yabancıydı verenlerin ve kendi bisikletleriymiş.

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Kadro muamma oldu yahu forumda :)

1) Mavic kadro'nun üreticisi değil;sanırım hiçbir zaman da kadro üretmedi. Sanırım sadece görünüm amaçlı etiketler bunlar.

2) Litespeed yazıyor ama bu sadece sticker mı yoksa eski yıllarda logosu ve etiketi böyle miydi?

3) Eğer Litespeed'se ve titanyumsa niye boyalı?

Herkese selamlar.

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
litesspeed kadrolar hakkında mustafa abi(mustafa içdağ) etraflıca bişilerden bahsetmişti sanırım eğer görürse oda bir yorum yapacaktır eminim ,anak litespeedse kadro biraz para edeceği aşikar:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kardeşim kadron titanyuma benziyor gerçektende eyer titanyumsa iyi para eder haberin olsun araşıtır forumu titanyum hakında titanyuma çok bezniyor

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
sanırım bu kadrop titanyum kaynak yerlerinden belli oluyor
kesin olarak kadronun ağırlığı bize doğru cevabı verecek

muho

Üye
Tepki
6
Ben orta göbeği sökemedim ( pedal ve göbek dişli gurubunu);söksem hemen tartıp ağırlığını yazıcam buraya.