Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Mavic Jant, Continental Lastik,Xt,Deore,Ritchey Kelepir,Scott Sele

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Emre Nakipoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar Jantlar temiz ve geçen hafta alınmış arkadaşlarım şahittir. Aldığım fiyattan daha az bir rakama vermeyi düşünüyorum. Yanında kullanma klavuzu, 9lu sistem için spaceri var, 10 ve 11liye de takılabiliyor. Arka Jantın göbek sesi de çok tatlı. Rulman göbektir ve bakımı gayet kolaydır. Sorunsuz problemsizdir.

Fren setini de anlatıyım kısaca, fren setinin orjinalinde dot4 oluyor genelde ben buna dot 5.1 aldım. Ve daha yeni fren balatalarını değiştirdim. Eksiği sıkıntısı yoktur.

Tel : 0555 589 89 55
    Arkadaşlar Hepsi İçin Kargo Ayrıca Görüşülecektir.Zaten ucuzlarda kargoyu üstlenerek parçayı heba edemem anlayışınız için teşekkürler. Jant Setinin Kargosu Benden

Mavic Crossride Jant Seti - 26 Jant - 01.11.2015 de alındı - Tertemiz - Fiyat :560 tl (kargo benden)
    Fren Seti Avid Juicy 3.5 - Balatalar Değişti - Dot 5.1 hidrolik sıvısı ile yenilendi-160 tl
    Continental Mountain King 2.2 X26 - 650 gr -Fiyat : 60 tl
    Fast Trak 2.2 x 26 - Fiyat :45 tl
    HG63 Zincir - 45 km kullanıldı ve Xt zincir aldım kendime - Fiyat :20 tl
    HG50 - 9 Vites Ruble - Fiyat :40 tl
    Deore Ön Aktarıcı 3lü X9 sistem için - Çapı : 34,9 - Fiyat :40 tl
    Amoeba Vidalı Sele Kepçesi - Çap : 31,8mm - 27gr - Fiyat :20tl
    Ritchey Sele Borusu Aliminyum - Çap :31,6 mm - Uzunluk 30cm - Ağırlık : 265gr - Fiyat:40tl
    Scott Sele - Fiyat : 50 tl
    Suluk Kafesi 35 gr : 30 tl
    Xt RD-M750 Arka Aktarıcı - 260 gr (siyaha boyanmıştır sorunsuz çalışır durumda 9 lu) : 40 tl

Continental Mountain King 2.2 X26 - 650 gr - Fiyat : 60 tl

Fast Trak 2.2 x 26 - Fiyat : 45 tl

HG63 Zincir - 45 km kullanıldı ve Xt zincir aldım kendime - Fiyat : 20 tl

HG50 - 9 Vites Ruble - Fiyat :40 tl

Deore Ön Aktarıcı 3lü X9 sistem için - Çapı : 34,9 - Fiyat : 40 tl

Amoeba Vidalı Sele Kepçesi - Çap : 31,8mm - 27gr - Fiyat : 20tl

Ritchey Sele Borusu Aliminyum - Çap :31,6 mm - Uzunluk 30cm - Ağırlık : 265gr - Fiyat: 40tl

Mavic Crossride Jant Seti - 26 Jant - 01.11.2015 de alındı - Tertemiz - Fiyat : 560 tl

Scott Sele - Fiyat : 50 tl

Fren Seti Avid Juicy 3.5 - Balatalar Değişti - Dot 5.1 hidrolik sıvısı ile yenilendi harika çalışıyor
    Diskler Sete Dahil Değildir - Fiyat : 160 tl

Suluk Kafesi 35 gr : 30 tl

Xt RD-M750 Arka Aktarıcı Bacakta Seri Numarası Yazıyor - 260 gr - 9 vites için : 40 tl

" dostum jant+rotor+lastik kargo yok elden teslim alcam 500 tlye verirsen alayım sana uyarsa..alalı fazla olmasada ikinci el mal düşer fiyatı "

Arkadaşlar ürün ortada goruyorsunuz. Şuna benzer bir mesaj aldim... Eskiden forum boyle degildi bu tip ölücüler beni rahatsiz etmesin satmiyorumm... Bisiklet toplayip saticam bu parcalari demek ki bu lazimmis...

@Edip Dinçer " lutfen bu konuyu silin bidaha ürün satmak istemiyorum burda... Tepkim bu tip insanlara saygilarimi sunuyorum geri kalan herkese "

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.