Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mavic crossride jant seti - akor ???

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Emre Nakipoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Herkese merhaba ;

Arkadaşlar iki sorum olucak bu mavic crossridelar daha yeni ne araziye girdim ne bir şey istanbulda bunları ciddi anlamda temiz çizmeden nerde akor ettirebilirim bilen arkadaşlar varsa yazsın lütfen... Mümkünse saçma sapan fiyat istemeyen yerler ?

İkincisi internette yabancı yayınları izleyince baya insan akor sehpası olmadan bu işi yapabiliyor. şimdi fox maşanın bakımını yapıyorum motosikletimin motorunun rektifiyesini yapabiliyorum ama yıllardır şu iş benim korkulu rüyam oldu hiç jant işine bulaşmadım hep bir gıcık geldi... Ne yapsam kendim mi girişsem bilemedim ne dersiniz millet ?

üçüncü sorun sizce birinci seçenek mi yoksa ikinci seçeneği mi denemeliyim ?

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    akord anahtarı alıp kendin yap bence. denemek için kendi bisikletimin akordunu bozup geri düzeltmiştim.
    zaten kolaymış. yapana kadar zor sanıyordum

3. mtmecax

mtmecax Üye

Adı:
    mt
    Seviye:
    Crossride için akort o kadar kolay değil. Yassı teller ve nispeten yüksek tel gerginliği işleri biraz daha karmaşıklaştırıyor. Normal telli bir jantta kendini geliştirmeden ben kesinlikle önermiyorum crossride lara girişilmesini zira iyi akort yaptığını bildiğim 2 bisikletçi de akort sırasında tel koparttı.