Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Mavic Crossmax SL Centerlock Jant Seti - Full Set Sıfır Ayarında 900TL - SATILDI

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ahmet Göker Derya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Göker Derya

Ahmet Göker Derya Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Delta Bisiklet'ten 2009 mart ayında sıfır olarak satın almış olduğum Mavic Crossmax SL marka centerlock disk uyumlu jantlarım satılıktır. Geçtiğimiz kış askerde olmam nedeniyle jantlar 5 ay boyunca hiç kullanılmayıp odamda yatmıştır. Yani 1 sene civarı kullanılmıştır. Satış nedenim yeni SLR set almış olmamdır. Jantlar şu an evde kullanılmadan poşet içerisinde duruyor.
    Jantlar %95 oranında asfaltta kullanılmıştır. Hiç yarış koşmamıştır. Hatta araziye girdiğim bile sayılıdır. Bu sınıf bir jant setinde yarış koşmamış ve arazi yüzü dahi görmemiş bir set bulmanız neredeyse imkansızdır. Ben bisiklete yarış veya adrenalin yaşama amaçlı değil,keyif için biniyorum. O nedenle bisikleti ve jantları hiç zorlamadan ve yormadan hep asfaltta gezi ve ulaşım amaçlı kullandım. Beni tanıyanlar da titizliğimi bilirler zaten.
    Jantların bakımları hiç aksatılmadan yapılmıştır. Göbekleri ve akort ayarlarında en ufak bir sorun yoktur. Alındığı günden bu yana hiç akort ayarı yapılmadığı gibi jantlar halen ip gibiler. Zaten bu setleri bilen bilir,kolay kolay darbe yemedikçe akort bozulmaz. Mekanik olarak da görsel olarak da durumları sıfıra çok yakındır. Boya koruma ve detaylı temizlik işleri ile profesyonel olarak uğraştığım için jantlara düzenli olarak boya koruma uyguladım ve jantların rengi ilk günkü gibi ışıl ışıldır. Sadece etiketlerinde çok ufak 2 adet iz vardır. Belli bile olmuyorlar ancak söylemek gerekir. Bunların da aşağıda resimlerini ekledim.
    Jantlar poşetin içerisinde odamda yeni sahibini beklemektedir. Jantlar yanında verilen tüm ekipman ile eksiksiz olarak verilecektir (Özel akort anahtarı,akort ayarı sırasında aerodinamik tellerin dönmesini enyelleyici halka,2ad orj quick release,göbek ayar anahtarı,8'li rubleler için pul ve kullanım klavuzu). Jantlar tubeless uyumludur ve tubeless sibopları üzerlerindedir,sökmedim. Tubeless lastiğinizi takıp sorunsuzca kullanabilirsiniz. İsterseniz bu sibopları söküp iç lastikle de kullanabilirsiniz. Set centerlock disk uyumludur.

Fiyat: 900TL (Kargo dahildir)

Önemli Not:

Kesinlikle ama kesinlikle ölü fiyat vermek için yok kardeş şu kadar param var veriyorsan ver tarzı bir mesaj falan atmayın veya hiç arayıp da zahmet etmeyin. Parası az olan daha düşük ayarda bir set veya yarışlarda canı çıkmış setlere bakar bu kadar basit. Pazarlık payı yok değil ama azdır. Yeterki karşımdakinin iyi niyetine ve samimiyetine güveneyim. Jantlar evde kullanılmadan tertemiz sıfır gibi durmaktadır. Jantlara her türlü kefilim. Jantlarda dediklerimin haricinde en ufak bir kusur bulduğunuz anda kargo bana ait olmak üzere iade edebilirsiniz. Bunun ne demek olduğunu anlatabilldim umarım :)

Minik kusurlar:

Fikir olması açısından jantların bisiklet üzerindeki duruşları:

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Herkese keyifli sürüşler dilerim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.