Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mavic Cosmic Elite S öncelikli olarak yol jant seti tavsiyesine ihtiyacım var

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Mustafa İlişe tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa İlişe

Mustafa İlişe Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Mavic Cosmic Elite S jant seti kullanan var mı aramızda acaba? 700 900 tl bütçe ile bir jant seti almayı planlıyorum bu da seçenekler arasında. ayrıca bundan önce Campagnolo Scirocco 35 vardı aklımda.

oldukça kararsızım 11'li sisteme uyacak başka tavsiyeleriniz varsa da bilmek isterim.

tuna karahan bunu beğendi.
  2. Mustafa İlişe

Mustafa İlişe Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    hâlâ kararsızım :/

3. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  4. burhanozer

burhanozer Forum Demirbaşı

Seviye:
    kardeşim tam emin olmamakla birlikte aksiyumlar ile cosmic elite göbeklerinin aynı olduğunu okumuştum yabancı forumlarda
    görüntü itibariyle güzeller ancak qr ile 1850-1900 leri bulur agırlığı ben ağır bir set olduğu için tavsiye etmem.
    sana token c28a önerebilirim 28mm karbon profili tbt göbekli titanyum yataklar içerisinde seramik bilyalar 1500 gram hem hafiflik bakımından hemde akıcılık bakımından cosmic eliteden üstün olduğunu düşünüyorum gökhan toros kullanıyor bi sorabilirsin bence

kardeşim tam emin olmamakla birlikte aksiyumlar ile cosmic elite göbeklerinin aynı olduğunu okumuştum yabancı forumlarda
    görüntü itibariyle güzeller ancak qr ile 1850-1900 leri bulur agırlığı ben ağır bir set olduğu için tavsiye etmem.
    sana token c28a önerebilirim 28mm karbon profili tbt göbekli titanyum yataklar içerisinde seramik bilyalar 1500 gram hem hafiflik bakımından hemde akıcılık bakımından cosmic eliteden üstün olduğunu düşünüyorum gökhan toros kullanıyor bi sorabilirsin bence

5. Mustafa İlişe

Mustafa İlişe Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. açıkçası aksiyum ve cosmic elite'in aynı göbeklere sahip olduklarını bilmiyordum.

c28a ilgimi çeken bir set olmuştu ama yurtdışında satan bir site bulamadığım için listeden çıkarmıştım. malum türkiye'deki fiyatı 1400-1500 tl gibi bişey ve bu da büteçemin bir hayli üstü. bir de gökhan toros token göbeklerde problem yaşayanlar olduğunu yazmıştı. ben yine de gökhan bey'e bir danışayım.

teşekkür ederim :)

6. burhanozer

burhanozer Forum Demirbaşı

Seviye:
    Erdoganlarda havaleyle 1200civari ararsan daha dusebilir bnce gokan c22de sorun var demisti yinede bi danis bakalim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa İlişe bunu beğendi.
  7. efeballi

efeballi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Shimano RS81 C35 de olabilir. Campagnolo freehub versiyonu yok, ama 11'li Shimano rubleler Campagnolo ile hatasız çalışıyor.

8. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    Campagnolo Scirocco 35 fiyat-performans açısından bahsi geçen mavic e göre ciddi üstün bir jant seti bana göre. Benim her koşulda tavsiyem Campy olur. Bu set ileriye dönük olarak da daha doğru bir seçim olur, zira göbeklerini dilediğiniz gibi customize edebilirsiniz. Yani yatakları değiştirmek istediğinizde USB veya tamamen CULT yapma şansınız var. Tüm bu yedek parçaları da ülke içinde ithalatçı garantisi altında eksiksiz bulma imkanınız da var. Tabi mümkün ise Zonda veya üzeri bir Campy set daha güzel olur elbette.