Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mavic Cosmic Elite mi?,Kysrium Equipe mi?,Kysrium Elite mi?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Okan Aydoğan tarafından paylaşıldı.

1. Okan Aydoğan

Okan Aydoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhabalar öncelikle:) bu yılın sonuna kendime bu jant setlerinden almayı düşünüyorum :) hangi modeli almalıyım? artı ve eksileri hakkında bilgi verirseniz memmun olurum teşekkürler :)bu arada ürünlerin 2012 modellerinden almayı düşnüyorum :)

2. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Ksyrium equipe performans serisinin başlangıcı olup fiyatına göre size oldukça yeterli bir performans sunar . Ağırlığı ksyrium elitten fazla cosmic elitten azdır . Aerodinamik performansı ortalama bir janttır . Ksyrium elite aralarındaki en hafif jant olup aerodinamik performansı yerlerde sürünen bir janttır . Cosmic elite ise dier 2 janta göre bir miktar daha ağır ama aerodinamik açıdan sizi tatmin edecek düzeydedir.

Bisiklette asıl önemli olan hafiflik değil aerodinamikliktir... Son zamanlarda bisiklet firmalarının çıkarıdığı kadrolarda az önce yazdığımı desteklemektedirler.

Peki siz hangisini almalısınız ? Eğer kullanacağınız parkurların % 80 inden fazlasında yokuş varsa Ksyrium elite , aksi durumlarda Cosmic elite herzaman daha iyi bir seçenektir...

3. İsmailÇağrı

İsmailÇağrı Aktif Üye

Seviye:
    2 yıl elite seti kullandım; arka göbeğin sesi kadar inişlerde ise gruptan kopmamak için bastığım pedal da muhteşemdi.. Sağlamlık açısından bana sıkıntı açmayan bu jantların 2006 modeli bile tubeless uyumludur .

4. Okan Aydoğan

Okan Aydoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    öncelikle cvplar için teşekkür ederim:) bnada cosmic elite daha yakın geliodu zaten.cosmic elite seti dayanıklı ve hızlı bir janta benziyor dediklerinize göre,kayserideyim birçok yokuş var ama herzaman gidilmiyor. bnm için en iyi seçenek cosmic elite i almak olacaktır:)