Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Mavic 317 disc jant seti komple.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ali tekintüre tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    317 disc çemberler,Shimano M585 LX merkezi kilit ön-arka göbekler,gümüş renk,XTR RT-96 160mm rotorlar,HG50-9 11-32 ruble,CST iğne supab içler,sadece 2 yama var(önde),Maxxis Tomahawk dışlar,çatlak yırtık yok.Hermanns mavi jant bantları,siyah aluminyum mandallar,siyah teller.Set 4aylık,880km asfalt,74km toprak patika tırmanma iniş yaptı.Atlama ve sert darbeli kullanım yapmadım.Tek problem deniz havasından tellerin ve nipellerin paslanması,bu sete bile kaliteli kullanmamışlar.Telleri zımparaladım.Jant ayarı çok iyi olduğu için tel değişimi yapmadım.İsterse alan yapar belki diye.Ön mil bakımı yapıldı.çemberler gayet temiz ve darbesiz.Göbeklerde öyle.Ruble rotorlar ve lastiklerde gayet iyi durumda.Kullanım olarak hiçbir sorunu yok.Fotolar iyice incelenirse memnun olurum.Fiyat:275tl.kargo alıcının.istenilen kargoya zarar görmeyecek şekilde kutulayıp veririm.Lütfen teslim alırken,kutuda ezilme,delik,yırtık olmadığına bakın.Bu ilan ve satış benim için çok önemli,çünkü Bisiklet Forumda ilk ilan,satış ve referansım olacak.http://img825.imageshack.us/img825/...mg854.imageshack.us/img854/2553/dsci0002s.jpg

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.