Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mat siyah yardim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında hakano tarafından paylaşıldı.

1. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam, bisikletine veya arabasina mat siyah uygulayan var mi aranizda? Boyaya katilan matlastirici kimyasalin orani ne olmali? Bir de Dupont Hot Rod Black HHM-6400 veya SEM Hot Rod Black HR014 gibi urunleri Turkiye'de bulmak mumkun mu? Ankara veya Istanbul'da oto boyasi konusunda urun yelpazesi en genis firmalar hangileri? Her turlu yardim, yonlendirme, ipucu, vs icin simdiden tesekkurler.

2. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yanlış hatırlamıyorsam polisan markanındı mat siyah (akrilikli jant boyası diye geçer fiyatı 10 tl civarı) spreyi arabamın jantlarına kullandım tek kelimeyle harikaydı

hakano bunu beğendi.
  3. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yanlış hatırlamıyorsam polisan markanındı mat siyah (akrilikli jant boyası diye geçer fiyatı 10 tl civarı) spreyi arabamın jantlarına kullandım tek kelimeyle harikaydı

4. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    Bildiğim kadarıyla Dupont veya SEM'in Türkiyede herhangi bir distribütörü yok. PPG'nin ürünlerine bir göz atmanızı öneririm. Ankara'da Ostim'de bir kaç yerde bulunabiliyor. En azından Dupont veya SEM kadar kalitelidir. Ama bahsettiğiniz mat siyah bir renk, buradaki bayilerinde bulunur mu, bilemem. En iyisi ben size telefon vereyim, siz arayıp bir sorun. Ben daha önce kendilerinden alışveriş yapmıştım, size ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Tekno Teknik
    Süha Elibol
    0531 556 46 35

hakano bunu beğendi.
  5. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    Cok tesekkurler. PPG de aklima gelmisti aslinda. Ilk isim bu telefonu aramak olacak. Selamlar.