Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık masaüstü pc kablosuz su geçirmez mp3 hava kompresörü

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında seko28 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. seko28

seko28 Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba, masaüstü 19 inç ekran 1 gb ram 256 ekran kartı 250 gb harddisk kabloları faresi klavyesi içinde verilecek 5 6 senelik bilgisayar hala eskisi gibi çalışıyor son 2 3 senedir kullanamıyorum evde koyacak yer olmadığından fakat buraya girmeden önce elbette kurdum çalıştırdım hiç bi sorunu yok 250 lira fiyatı kargo alıcıya ait.

mp3ün garantisi yeni bitti 2 seneyi biraz geçti bende hala aynı ses kalitesinde su geçirmez yağmurda çamurda spor yaparken rahatlıkla kullanılabilir full sarj ile 8 saat kadar müzik dinlenebiliyor 4 gb hafıza fiyat 120 tl
    .
    hava kompresörünün herhangi bi belgesi yok babam iş yerinden getirdi benimde işime yaramadığı için satmayı düşündüm o da 100 lira bi iki senelik vardır o da çalışıyor ister arabaya bas havayı ister bisiklete.

kargolar alıcıya ait pek bi pazarlık şansım yok bisiklet alacağım için satıyorum 05415487634 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz whatsapp falanda olur yada burayı takip ediyorum burdanda ulaşılabilir size kalmış.
    Giresun'da ürünler :harika:

güncel.

güncelllllllllll.............................
    güncellllllllllllll
    bilgisayar 200 liradan güncel kargo alıcıya ait bu fiyatın aşağısınada düşemem kompresör forum dışında satıldı kulaklık 100 liradan güncel

Güncel

güncel beyleeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr

Guncel

güncel

Guncel

Guncel :naslyany:

:ckskc:

Pc 200 TL kulaklik 100

Bilgisayar guncel

Bilgisayar 180 tlden guncel kargo alici oder alin artik sunu borcum var :agla:

Guncel kargoda benden

Guncel

Bilgisayar 150 lira kargo aliciya ait alacak olan arasin 1 hafta icinde

Guncel