Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

maşada alın borusu uzunluğu

Konu, 'Süspansiyon' kısmında alperen_69 tarafından paylaşıldı.

1. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    eskiden integrate furş takımları olmadığından furşlar dışardaydı şimdi ise daha çok yarı entegre ve tam entegre olarak geliyor kadrolar bende hala eski bir kadro var ve şuanda alın borusu uzunluğu 21 cm civarı ,sormak istediğim şu ben yeni bir kadroya geçsem L veya XL olabilir ben bu boruyu 19,5 cm e kısaltsam yeterli olurmu yoksa kısamı kalır benim tahminim bol bol yeterli olacağı ama yinede gerçek bilgi almak gerekli diye düşünüyorum:in:

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Alperen geçeceğin kadronun geometrik ölçülerine bakarak gerekli olan uzunluğu bulabilirsin.

3. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ben spacer kullanmak istemiyorum yanlız yukarda belirttiğim gibi yeni tip kadrolarda alın kısmı daha kısa oluyor, şimdi scott lar için geometrik ölçülere baktım xl boy için alın borusu 150 mm l boy için 130 mm sanırım bu furş takımı dahil uzunluk çünkü furşlar entegre yada en fazla 10 mm ek gelir furş ile 130+10+40 = 180 yani en büyük kadro olsada 195 mm lik amaşa borusu boyu güncel kadroların en büyük boyu içinde yeterli olacaktır sanırım yarı entegre olsa dahi