Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MaŞa Yardim

Konu, 'Süspansiyon' kısmında serhan aktaşgül tarafından paylaşıldı.

1. serhan aktaşgül

serhan aktaşgül Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar salcano ng 650 bisikletim için daha yumuşak bir ön maşa arıyorum.Ancak fşyat problemim var.Üzerindeki amortisör çok sert geldi bana.Ayarlama imkanım varmı ? Eğer yoksa maximum 100 tl kadar hangi amortisörü önerirsiniz ? İzmirde nasıl bulabilirim ?

Bisikletlere saygı gösteren bol pedallı günler...

2. Bülent Bayer

Bülent Bayer Aktif Üye

Seviye:
    usta maşa yeni bir maşa mı? bisikleti ikinci el mi aldın?

benim sedona'da xcm maşa vardı. dört yıldır hiç yağlanmamıştı. dün gece söküp içindeki yağı akıttım, resmen pas aktı. sonra tüm yayları ve yay yataklarını mazotla temizledim. sonra ince makina yağı ve gres kullanarak maşayı yağladım ve yumuşacık oldu. şimdi ön frene dokunur dokunmaz mercedez 0403 gibi yatıyor öne:)

eğer maşan uzun süredir yağlanmamışsa ondandır. zaten maşalar başka türlü sertleşmez. neden sertleşsin ki? tek sebebi yağsızlanmasıdır.

3. emre ergün

emre ergün Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    s.a kardeş düşünürsen elimde xcm v2 kitlemeli maşa war elimden geldiği kadar tmz kullandm 4 ay boyunca 2 3 ufak tefek belli olmayan cizikler dışında gayt temz we sorunsuz calşmakta yaylanmasıda gayet iii ...hawalı maşa aldıgım için 75 tl satıorum düşünursen:0539 372 59 18 fyat ı da gayt uygundr..