Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

maşa için yardım arkadaşlar

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Alkan Koç tarafından paylaşıldı.

1. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    slm bisikletimde son olarak(gerisi askerlikden sonra gelicek) değiştirmek istediğim parca maşada ne almam gerektiğine karar veremedim almayı düşündüğüm maşalar bunlar(şu an kullandığım maşa SR SUNTOUR XCT V3)
    2. el 2007 model rock shox sid cok temiz bisiklete takıldıkdan sonra almaya karar vericem cok az kullanılmış cizik bile yok üzerinde 500 lira
    rock shox tora race
    rock shox recon race
    suntour epicon
    aslında bütcem 400 lira civarı tora ve epicon arasında kalıyodum ancak bu dier iki model hakkındada iyi yorumlar var aslında sid eger cok iyiyse kedimi zorlayıp alabilirim recon beni haddinden fazla zorlar fiyat olarak ancak ben alıcam belki bi 10 sene kullanıcam eger dierlerinden cok daha saglamsa onu alabilirm
    ve asıl düşündügüm ikili epicon ve tora biri daha hafif biri daha kaliteli bir cok arkadasım rock shox al diyor "biri boş bir mercedes gibi biri en full focus gibi diyorlar:D" evet arkadaslar degerli yorumlarınız esirgemeyin lütfen
    şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

2. Selim Leylak

Selim Leylak Bisikletkolik

Seviye:
    Sr suntour axon ve Rock Shox Reba sl kullanmış biri olarak, rock shox ı kullandığınız zaman direkt olarak sağlamlığını ve performansını hissedebiliyorsunuz bundan emin olabilirsiniz.

Eğer 500 tl ye çıkabilirseniz rock shox sid maşayı tercih edebilirsiniz sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Sid dışında ise fiyat/performans açısından epicon maşayı tercih etmek sizin için daha avantajlı olacaktır.

Deniz ve Alkan Koç bunu beğendi.
  3. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    selim bey tesekkür ederim heralde sid i alıcam o güne kada satılmazsa nede olsa model yılı önemli deil

4. BurakTekin

BurakTekin Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    rock shox tora race derim hocam, ben bügün aldım, XCM den geçtim :) şiddetle tavsiye ederim.
    ayrıca oldukça hafif 1280 gram ölçtük :)

5. BurakTekin

BurakTekin Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bu arada aldığım maşa 2008 sid