Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marmaris'e Taşındım....

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında FG42 tarafından paylaşıldı.

1. FG42

FG42 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kocaeli'den Marmaris'e yeni taşındım. Burda kimseyi tanımadığım için bayramda üç gün küçük çapta 30-40 km. kondisyon amaçlı bol rampalı kendi başıma tur gerçekleştirdim. İşler dolayısıya 2-3 aydır bisiklete binemiyordum. Marmariste tur'a çıkanlar varsa tanışmak beraber pedallamak isterim.

Herkese saygılar

MUSTAFA AKTAŞ ve Tolga Ayla bunu beğendi.
  2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Marmaris çok acayip bir memleket bisikletseverler için.. Neden mi? Çünkü yanınızda hiç kimseyi istemeyecek kadar harika tur parkurları var. 96-98 yılları arasında yaşadım Marmariste. Bırak İçmelere, yalancı boğaza hatta Turunca o dönemde iyi diyeceğim şimdi dandik dediğim bisikletimle pedallardım. Özledim bea o günleri..

Bu forumda marmaristen yarış bisikleti satan ilanları hatırlıyorum. Arkadaş bulacağınıza eminim. Yalnız tenha yerlere gidecekseniz mutlaka ilk yardım malzemesi alınız.

Sevgiler..

FG42 bunu beğendi.
  3. MUSTAFA AKTAŞ

MUSTAFA AKTAŞ Kıdemli Üye

Seviye:
    marmarise hoşgeldiniz. marmaris bisiklet diye facebook ta sayfamız var.
    marmaris in turizm sezonu bitince hafta sonları turlara çıkıyoruz. daha prof arkadaşlar haftada birkaç kez çıkabiliyorlar.
    marmaris bisiklet (topluluğu) facebook sayfamız.

FG42 bunu beğendi.
  4. FG42

FG42 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Marmarisbisiklete üyeyim fakat fakat pek bir aktivite olmuyor. Geçtiğimiz pazar için davet geldi onda da ben müsait değildim.Başka turlara katılmak isterim. İnşallah görüşürüz