Marmara Üniversitesi Bisiklet Kulübü

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
ŞUANDA SON DURUM ŞU ŞEKİLDE!

Her Salı ekip çalışmasıyla tam güç pedallamak, ritm tutup rüzgarı kurşun gibi delmek üzere, Murat Aluçlu yönetiminde Eminönü'nden Beşiktaş'a, Beşiktaş'tan Sarıyere..,
18.30 Eminönü'de Kadıköy vapur iskelesi önü

Her Çarşamba, trafik içinde ama kontrollü, 20km üstü hızlarda pedallamak, az biraz hızlanmak isteyenler için, Samet Aksuoğlu , Yagmur Yılmaz ve Hüseyin Peker yönetiminde Kız kulesinden Ceneviz kalesine(anadolu kavağı) ..,
18.30 Kız Kulesinin önündeki çay bahçesi önü

Her Perşembe yeni başlayanlar ya da yavaş gitmek isteyenler için, Samet Aksuoğlu ve Yağmur Rüzgar yönetiminde, bisiklet yolundan Caddebostan sahil sürüşü.
18.30 Caddebostan Migros arkasında buluşma, 19.00 da hareket

Haftasonları da Şile ve Kilyos da ayrı ayrı kamp yerleri ile görüşmelerimizde olumlu dönüşler aldık. Ucuz yollu bir fiyat ararken, adam ne parası, gelin kalın, bana da arkadaşlık etmiş olursunuz dedi! Bu kamp yerlerine, ayda en az iki kere, Murat Aluçlu ve Samet Aksuoğlu yönetiminde, bol soğan ve biberle menemen yapacağımız, tek gece konaklamalı sürüşler düzenleyeceğiz. Murat Aluçlu, bu konuyla ilgili detayları, Marmara Üniversitesi Bisiklet Kulübü facebook grubu üzerinden açtığı etkinlik davetleri ile, siz pedalşörlere duyuru geçecek.

(link)

MÜBİK ÇALIŞIYOR 3. YIL

Scudo

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
mükemmel bir etkinlik umarım ekip olarak kilyos turu yapabiliriz ayrıca organizasyonlar için teşekkürler

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
BUGÜN, klüp olarak toplu bisiklet alımı gerçekleştirdik, yığılma, benim herkese yetişip cevap verememem, kredi kartı limiti sorunları gibi bir dolu problem yüzünden, yarın bir kez daha, saat 17.30 da, İleri bisiklet'in önünde buluşuyoruz. Milyarlık bisikletleri, akbil parasına alıyoruz :)

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Gerçekten mi, imrendim şimdi size. Acaba gidip ikinci bir diploma uğruna ben de mi şu yola girsem...:)

Şaka bir yana okumak güzel bir şey. Sizleri taktir ediyorum, bizim zamanımızda kulüplerin adı vardı kendisi daha doğrusu üyesi pek yoktu. Belki de kaliteli üniversitelerde okumadığımdandır. Ama okumanın yaşı yok bea, Allah ömür verdiyse 70 yaşında da olsam bir üniversite de okumak isterdim. Kimyaya çok ilgim var, sizin okul bana yakın, o bölüm var mı?

• Beğen
Tepkiler: SametAksuoğlu

ARJİN

Aktif Üye
Tepki
45
öğrendiğim süper oldu. zaman buldukça beşiktaş turlarına katılırım :)

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
(link)

buluşma yeri ve saatinde küçük oynamalar olabiliyor. Güncel bilgiye facebook sayfasından açtığımız davet detaylarından bakabilirsiniz.

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)
herkesi bekliyoruz........