Market Önünden, Canavar Olma Yoluna: Benim Gaziantep'li Yol Arkadaşım

Scudo
Tepki
244
Bisiklet
Bianchi
@BisikletliCocuk Sen şimdi kaliteli bir mtb kadroya toplama yapacaksın değil mi? Hiç o DownHill çakmasına bulaşma senin için değerliyse koy kenara dursun veya ihtiyaç sahibine sat uygun bir fiyata.Tam 13 sayfa seni kötü yoldan çevirmek için uğraştık.Şu mühendis şeyini değiştir.Mühendislerin hakkını yiyorsun bize ne senin bisiklete dair bir şey bilmeyen arkadaşlarından? @Murat Cömez Hocam biraz ağır olmuş ama Mühendis Bey'de bu işi bilenleri dinlemeyip kendi bildiğini okuyor neyse biri daha doğru yola geldi ne diyim.

celikkadro

Daimi Üye
Tepki
350
İsim
Tayfun
Ilk gunden bu arkadasimiz icin "buyumuste kuculmus" demistim. birisi eglenmek icin kuyuya bir tas atmistir diye dusunuyordum, konunun bu kadar uzayacagi aklima gelmezdi.

dandirik bir bisiklet uzerinde biraz zaman ve emek harcayacagini soyleyen birine neden bu kadar olumsuz tepki verildigini anlamadigimi da soylemeliyim. arkadasimiz gercek bir kisi olsaydi, o bisikletle dh yarislarina katilmayacakti. kullandigi bisikleti biraz modifiye edip mahalledeki arkadaslarina hava atmak istiyorsa birakalim yapsin.

BisikletliCocuk

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Yaşar Berkay Parlak
Bisiklet
Diğer
@TuzluNişasta52
Bıraktım dedim ya. Zaten artık Al. kadro yapsam bile siz yine yapma derdiniz. Sahi, Al. kadro yapsaydım izin verir miydiniz?:(

master of sprockets

Daimi Üye
Tepki
287
İsim
Kaan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
En iyisi sen Nylon filamentle 3D yazıcıda bastır kadronu. 13 sayfada sana uygun materyal bulamadık.

BisikletliCocuk

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Yaşar Berkay Parlak
Bisiklet
Diğer
Özellikle bana ''çelik kadro yapma'' diyenlere soruyorum Al. kadro yapsaydım bu projeyi yapmama birşey der miydiniz?
Sadece sorumun cevabını istiyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@BisikletliCocuk
@BisikletliCocuk kimse sana yapamazsın dur sakın yapma demiyor.canın isterse istediğini yaparsın.burada sana anlatılmak istenen o kadroya boşa emek verdiğindi.kimsenin sana izin verme veya vermeme gibi bir hakkı olamaz.
Unutma en iyi bisiklet senin içine sinen,sevdiğin bisiklettir.Neyi sevdiğini belirle ve ona göre hareket et.

BisikletliCocuk

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Yaşar Berkay Parlak
Bisiklet
Diğer
@Oks26
O halde yeniden bir Al. kadro yapıp projeme devam edebilir miyim?:eek:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@volkan Öz
Katılıyorum, en gereksiz konu aynı zamanda. Ciddiyetsiz mesajlar devam etmez umarım, takip etmek zorundayım ama etmek istemiyorum :) Çok sıkıyor beni uzayan konular...